Nowy Świat Gier Komputerowych

Michał Zacharzewski

20.11.2003 10:12, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stało się! Nowy Świat Gier Komputerowych zgodnie z obietnicą pojawi się w sprzedaży 21 listopada br. Wydawcą tego nowego czasopisma jest "Dom Mediowy - Sukces".

Czego możecie się spodziewać po tym numerze? Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że na 132 stronach znajdziecie zapowiedzi nowych gier, recenzje premier, poradnik oraz testy sprzętu - będzie więc wszystko to, co każde porządne pismo o grach powinno zawierać. Ale jest także wiele pomysłów, które do tej pory błąkały nam się po głowach, ale nie miały okazji ujrzeć światła dziennego. I nie chodzi tylko o czytelną i funkcjonalną szatę graficzną. Zamieszczamy na przykład "Migawkę", na którą składają się fotki z wybranej gry mającej w naszej ocenie szansę stać się kiedyś hitem. W dłuższych zapowiedziach dodajemy ramkę zatytułowaną "Pobocza", która zawiera różne ciekawostki z pogranicza danej gry. No i wprowadzamy również "Hyde Park", który jest nawiązaniem do "TeTe" z legendarnego Gamblera. Na naszych Żółtych Stronach znajdziecie mnóstwo klubów, takich jak klub RPG, strzelanek FPP, strategii turowych i RTS, gier sportowych, horrorów, symulacji lotniczych, gier kosmicznych, freeware'owych, gier retro i modów. Ale to nie koniec. Zamieszczamy tutaj także Wasze prace: felietony, recenzje i kontrrecenzje, opowiadania i wszelkie inne zwariowane teksty, jakie od Was otrzymaliśmy i, mamy nadzieję, będziemy w przyszłości dalej otrzymywać.

Nowy Świat Gier Komputerowych będzie wydawany bez zbędnego balastu, jakim są płyty z pełnymi wersjami gier, dzięki czemu cena będzie odpowiednio niższa i wyniesie tylko 7,95 zł. Jeśli zatem ktoś nie ma zamiaru zagrywać się w kolejne starocie, a za to z chęcią poczyta o nowinkach ze świata gier - nasz magazyn jest właśnie dla niego.

Szczegóły na stronie www.sgk.info.pl

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)