Assassin's Creed Red to potężna inwestycja Ubisoftu. Jest przeciek

Assassin's Creed Red to potężna inwestycja Ubisoftu. Jest przeciek

Assassin's Creed Codename Red
Assassin's Creed Codename Red
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
15.01.2024 14:45

Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami, nowa odsłona serii Assassin’s Creed ma być największym projektem dla pojedynczego gracza w historii Ubisoftu.

Ubisoft ma ambitne plany na 2024 r. Prince of Persia: The Lost Crown zbiera pozytywne recenzje, na horyzoncie widzimy długo oczekiwane Skull and Bones, a chyba dla wielu daniem głównym będzie Star Wars Outlaws. Mocne tytuły, ale nie jest wykluczone, że dostaniemy coś jeszcze.

A konkretnie Assassin's Creed Red. Już Poprzedni przeciek sugerował, że mapa w nowej odsłonie będzie gigantyczna, a teraz pojawiają się kolejne doniesienia, które sugerują, że będzie to gra z niebotycznym rozmachem.

Internauta o pseudonimie JorRaptor wielokrotnie dzielił się informacjami zza kulis na temat działalności Ubisoftu. Tym razem skupił się na dwóch grach: rzeczone Assassin’s Creed RedAssassin’s Creed Hexe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nieoficjalne informacje mówią, że te dwie gry mają być dwoma "największymi inwestycjami" Ubisoftu, jeśli chodzi o gry dla pojedynczego gracza. To może oznaczać, że Red będzie większy od Valhalli. Według nieoficjalnych informacji, data premiery Assassin’s Creed Red ma przypaść na rok 2024, natomiast na Assassin’s Creed Hexe poczekamy do 2026 r.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)