PStwo wkrótce w Ultimie

Materiały prasowe

22.10.2004 11:56, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O konsoli PSTwo pisaliśmy już wielokrotnie. Jest to nowa wersja PS2, w dużo cieńszej i mniejszej wersji. Wyposażono ją również w kartę sieciową.Warszawski sklep Ultima już rozpoczął przyjmowanie zamówień w przedsprzedaży na nową konsolkę w cenie 699zł.

Mniejsza, bardziej zgrabna wersja PlayStation 2. Ten model zaskakuje malutkimi rozmiarami, doskonałym, nowoczesnym wyglądem i tym, że mieści w sobie wszystko to (a nawet więcej!), czym mógł pochwalić się jego poprzednik. Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową wersję PlayStation 2 jako wyznacznik funkcjonalności nowoczesnej, stacjonarnej konsoli do gier, oraz jakości jej wykonania.

Specyfikacja techniczna: 128-bitowy Emotion Engine z zegarem 300 MHZ. Grafika: 75 milionów nieoteksturowanych poligonów na sekundę. Pamięć: 32 MB RAM pamięci głównej; 4 MB pamięci video; 2 MB pamięci dźwięku; 2 MB pamięć IOP; nośnik: DVDx4 / CD-ROM x 24. Pojawienie się tej konsoli na rynku spowodowało prawdziwy szał na wszystkich kontynentach. To już właściwie system elektronicznej rozrywki, a nie sama konsola. Wbudowany czytnik DVD zastępuje stare sytemy video w domach, a grafika gier na PS2 wprawia w drżenie gałki oczne wszystkich posiadaczy komputerów PC i innych konsol. PlayStation 2 odniosła na świecie ogromny skuces. Duża ilość liczących się wydawców gier na świecie oferuje swoje wsparcie dla tej konsoli.Nasza oferta jest niezwykle bogata w tytuły dedykowane tej konsoli – zapewniamy szeroki wybór od gorących nowości po wyprzedażowe oferty świetnych gier w niższych cenach!

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)