Sony znów kupuje i zalicza wpadkę. Housemarque dołącza do PlayStation

Sony znów kupuje i zalicza wpadkę. Housemarque dołącza do PlayStation

Housemarque dołącza do PlayStation Studios
Housemarque dołącza do PlayStation Studios
29.06.2021 13:45

Jak zaliczyć wpadkę i pochwalić nowym studiem w swoim portfolio jednocześnie? Pokazuje i objaśnia Sony.

Sony na swoim oficjalnym blogu pochwaliło się, że Housemarque, a więc twórcy bardzo dobrego i ekskluzywnego dla PS5 tytułu Returnal, zostają włączeni w poczet PlayStation Studios. Ekipa, która dołącza do japońskiego giganta to ludzie z 25-letnim doświadczeniem, mający na koncie m.in. Resogun, Dead Nation, Alienation czy Nex Machina. A więc gry solidne. Ich największym, jak dotąd hitem pozostaje jednak Returnal, stworzony z myślą o PlayStation 5.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak życzyć fińskim twórcom powodzenia i wypatrywać kolejnych gier. I na tym w zasadzie newsa moglibyśmy zakończyć. Gdyby nie faux paux ze strony Sony. Na grafice przedstawiającej całą rodzinę PlayStation Studios, pojawił się tytuł ekipy, która jeszcze do niej nie należy.

Chodzi rzecz jasna o Bluepoint Games, czyli twórców odpowiedzialnych za Demon's Souls Remaster. Gra powstała wyłącznie na PlayStation 5 i od dawna plotkuje się o włączeniu utalentowanej ekipy do rodziny Sony. Kadr z Demon's Souls z oficjalnej informacji już zniknął, ale wielu wieszczy, że ktoś się pospieszył i sprawa obecności Bluepoint Games w PlayStation Studios jest już przesądzona.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)