Playstation Studios. Ekskluzywne tytuły na PS5 będą miały nowe intro

Playstation Studios. Ekskluzywne tytuły na PS5 będą miały nowe intro

12.05.2020 16:02, aktual.: 17.05.2020 16:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Konsoli nie ma, jest kolejne logo

Klip przywodzi (a może jest dokładną kopią?) logo Marvela znanego z kinowych produkcji giganta, gdzie przewijają bohaterowie znani z całego uniwersum. Sony poszło podobnym tropem i na krótkim klipie pojawiają się postaci z gier: Uncharted 4, LittleBigPlanet, God of War, Ratchet & Clank, Horizon: Zero Dawn i The Last of Us.

Całość trwa 17 sekund i będzie pojawiać się przed tytułami przygotowanymi z myślą o PlayStation 5.

PlayStation Studios Opening Animation

- W ciągu ostatnich kilku lat - a nawet ostatniej dekady - siła tytułów pochodzących z naszych studiów była silniejsza niż kiedykolwiek. Zastanawialiśmy się, jak zjednoczyć wszystkie te wspaniałe gry pod jedną marą. Tak powstało PlayStation Studios – tłumaczy Eric Lempel, starszy wiceprezes i szef marketingu globalnego w Sony Interactive Entertainment na łamach Gamesindustry.biz. - Klip, który zaprezentowaliśmy zawiera kilka tytułów. Ale z czasem pojawią się nowe gry, poszerzające nasze uniwersum.

Trop z logiem Marvela podjął również sam Lempel, który przyznał, że wszyscy w Sony są fanami Marvela, a jedna z największych gier na PS4 to Spider-Man. Przyznał również, że klipu nie należy spodziewać się przy okazji premier gier The Last of Us Part II oraz Ghost of Tsushima.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)