Remaster Bloodborne trafi na PC? Przecieki dają nadzieję

Bloodborne
Bloodborne
Źródło zdjęć: © playstation.com

21.06.2021 18:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sieci pojawiają się nieoficjalne informacje na temat remasteru Bloodborne. Co ciekawe, hit od From Software ma trafić nie tylko na PlayStation 5, ale także na komputery osobiste.

Jeden z branżowych informatorów donosi, że remaster Bloodborne już powstaje i niebawem powinna odbyć się jego premiera. Ciekawostką w jego kontekście jest fakt, że do tej pory ekskluzywny tytuł Sony, zmierza podobno na pecety.

SoulsHunt, bo o nim mowa, informuje, że fani, którzy czekali na kontynuację Bloodborne, mogą czuć się zawiedzeni, bo otrzymają remaster. Ale ma być to "ambitny" remaster, czyli coś więcej, niż podbicie rozdzielczości do 4K i wyświetlanie obrazu w 60 klatkach na sekundę. Nie podał jednak żadnych konkretnych informacji na temat tego, co w grze ma się pojawić.

Stwierdził natomiast, że nad grą nie pracuje żaden deweloper, który miał już kontakt z grami od From Software. Nie są to więc ani twórcy oryginału, ani Bluepoint Games, które było odpowiedzialne za Demon's Souls.

Jeśli chodzi o kontynuację Bloodborne, nie powinniśmy na nią liczyć. From Software woli skupić się na tworzeniu nowych marek.

Zdaniem SoulsHunta, remaster Bloodborne ma pojawić się na rynku jeszcze w tym roku. Najpierw trafi na najnowszą konsolę Sony, a dopiero później na pecety. Jest to już kolejny tytuł, który traci ekskluzywność na konsolach Sony i trafia na komputery osobiste. Być może powinniśmy przyzwyczaić się do tego, że firma będzie stawiać na tytuły czasowo ekskluzywne, a po określonym czasie będzie wydawać wersje na pecety.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)