Sims 2 – czas zmienić rodzinę!

Robert Kowalski

13.09.2004 08:30, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kochani gracze i graczki, szaleństwo nadchodzi. My już zaczęliśmy odliczać dni do 17 września, kiedy to połowa familii w kraju porzuci swoje połówki, by zmienić rodzinę.

Naszym zdaniem hasło: Czas zmienić rodzinę, jest jak najbardziej na czasie. Ponieważ, tak jak wielu graczy w kraju, tak i my kochamy Simsy. Dlatego w dniu dzisiejszym zapraszamy Was do naszej specjalnej dedykowanej strony.

Specjalnie dla Was postanowiliśmy zmienić nasze doczesne życie na bardziej wirtualne. Na wspomnianej stronie znajdziecie wiele ciekawych informacji o imprezach związanych z grą i jej promocją w całej Polsce. Będziecie mogli obejrzeć najnowsze screny, filmy oraz przeczytać ciekawe informacje. Dowiecie się także o tajemniczej gwieździe, która lubi by jej simy moczyły się na dywan, a której postać będzie żyła w świecie The Sims 2.

Oprócz tego szykujemy wiele innych niespodzianek, jakie są jeszcze nie dostępne, ale jeżeli będziecie zaglądać codziennie, to Was nie ominą, a my gwarantujemy doskonałą zabawę w interaktywnych komiksach i konkursach.

Wszystko to ruszyło już dziś i będzie trwało do końca roku, jeżeli tylko Wy drodzy gracze, będziecie chcieli się z nami dobrze bawić w imperialnym – interaktywnym i żyjącym dzięki wam świecie The Sims 2.

Wydawcą gry w Polsce jest firma EA Polska.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)