Euro Truck Simulator 2 bez dodatku o Rosji... ale może się to zmienić

Euro Truck Simulator 2
Euro Truck Simulator 2
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

31.05.2022 17:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Studio SCS poinformowało o anulowaniu planów związanych z produkcjem i wydaniem rozszerzenia o nazwie "Heart of Russia" (Serce Rosji) do gry Euro Truck Simulator.

Jak możemy przeczytać w informacji, którą SCS umieściło na swoim blogu, jeszcze 24 lutego wszystko wskazywało na to, że Euro Truck Simulator 2 doczeka się dużego rozszerzenia. Miałoby ono być poświęcone Rosji. Zespół odpowiedzialny za grę był bardzo blisko ukończenia prac (brakowało sześciu do ośmiu tygodni) i robił wszystko, by nowe rejony wyglądały jak najbardziej autentycznie.

Byliśmy całkowicie przekonani, że nasza społeczność, szczególnie w Rosji, naprawdę to doceni. I wtedy, nagle, cały świat zszokowała wiadomość, że Ukraina została napadnięta przez Rosję.

Czytamy w dalszej części wpisu. Twórcy Euro Truck Simulatora tłumaczą, że nie chcieliby, aby rozszerzenie zostało odebrane jako wyraz wsparcia czy nawet tolerancji dla działań Rosji. Stąd postanowili o niewypuszczaniu dodatku na rynek. Nie wykluczają jednak premiery rozszerzenia w późniejszym terminie.

Mocno wierzymy, że jest jeszcze nadzieja na zakończenie cierpienia i przetrwanie dumnych mieszkańców Ukrainy. Niesprawiedliwość nie powinna i nie może wygrać. I, kiedy nadejdzie dla Ukrainy czas na odbudowę i leczenie, postaramy się znaleźć sposób na to, by DLC Heart of Russia odegrało rolę w tym procesie - dla wszystkich.

Czytamy w konkluzji wpisu.

Gry z serii Euro Truck Simulator (oraz American Truck Simulator) pozwalają wcielić się w kierowcę ciężarówki, przewożącego towary na duże odległości w realistycznie odwzorowanych lokacjach na terenie całego świata. Jest to rozrywka dość niszowa, ale mająca oddane grono miłośników, lubiących spędzać czas za kierownicą wirtualnego pojazdu - nawet jeżeli podczas podróży niewiele się dzieje.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie