EA przestaje wspierać The Sims 2. I daje jej posiadaczom wszystkie dodatki za darmo

EA przestaje wspierać The Sims 2. I daje jej posiadaczom wszystkie dodatki za darmo
marcindmjqtx

16.07.2014 13:36, aktual.: 05.01.2016 15:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po blisko 10 latach EA kończy wsparcie dla The Sims 2. Rekompensuje to jednak prezentem.

Wydawca ogłosił, że po prawie 10 latach od premiery, kończy wspieranie The Sims 2, a w ramach rekompensaty podnosi wszystkie zarejestrowane cyfrowe kopie gry do wersji Ultimate Collection.

Informacja została potwierdzona przez oficjalną stronę EA, gdzie firma wyjaśniła, iż gra nie będzie już otrzymać żadnej nowej zawartości, ale gracze wciąż mogą liczyć na pomoc techniczną, jeśli będą takowej potrzebowali. Cytując:

Idziemy do przodu, EA nie będzie już zapewniać żadnej nowej zawartości ani wydawać dodatkowych łatek do The Sims 2. Oczywiście, jeśli masz problem z grą to wciąż możesz skontaktować się z pomocą techniczną. Wszyscy posiadacze cyfrowej kopii The Sims 2, w przeciągu 5 dni, znajdą w swojej bibliotece wersję Ultimate Collection. Wystarczy zalogować się na Origin i odwiedzić zakładkę „Moje Gry". Wspomniana edycja Ultimate Collection to podstawowa gra wraz ze wszystkimi wydanymi dotychczas ośmioma dużymi dodatkami: Na studiach, Nocne życie, Własny biznes, Zwierzaki, Cztery pory roku, Podróże, Czas Wolny i Osiedlowe życie. Do tego dochodzi dziesięć mniejszych zestawów z meblami, ubraniami i przedmiotami: Zestaw świąteczny, Rozrywka rodzinna, Szyk i elegancja, Na święta, Impreza!, Moda z H&M, Młodzieżowy styl, Kuchnia i łazienka. Wystrój Wnętrz, IKEA urządza dom, Rezydencje i ogrody.

Przypominam, że premiera czwartej części gry na PC już we wrześniu.

[Źródło CVG]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także