New World od Amazona to hit. A wymiana kart graficznych trwa

New World od Amazona to hit. A wymiana kart graficznych trwa

New World
New World
26.07.2021 13:08

Zamkniętą betę gry New World, która ma być "wejściem smoka" Amazona na rynek gier wideo, chyba trzeba zacząć nazywać sukcesem. I to sporym.

Tezę opieramy wyłącznie o suche liczby, ale te wyglądają naprawdę solidnie. New World jest szóstą grą, po którą obecnie najchętniej sięgają użytkownicy Steama. Mało tego. To jedyna gra w TOP10 z 2021 r.

W szczytowym momencie minionego weekendu do New World przysiadło niemal 200 tys. osób. Tym samym zamknięta beta gry studia Amazon Games ustąpiła miejsca jedynie "starej, steamowej gwardii". Niewiele więcej osób sięgnęło po Apex Legends czy GTA V, zdecydowanie większy dystans jest do nieśmiertelnej trójki: PUBG, DOTA oraz niezmordowanego lidera, czyli CS:GO.

Ciekawe, jak New World sobie poradzi pod koniec sierpnia, kiedy odbędzie się oficjalna premiera gry. Warto przypomnieć też, że tytuł Amazona zaskoczył nie tylko swoją popularnością, ale również wyciskiem, jaki daje nawet najmocniejszym kartom graficznym na rynku. Informowaliśmy o płonących układach RTX 3090, które EVGA postanowiło wymieniać. Okazuje się jednak, że lista kart jest dłuższa. Z problemami borykają się również: RX590, 6800, 6800XT, 6900XT czy 3080Ti.

A to znak, że o New World na pewno w najbliższych dniach jeszcze usłyszymy. I to niejednokrotnie.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)