Dota: Dragon’s Blood. Serial Netflixa otrzyma drugi sezon

Niedawno w serwisie streamingowym Netflix pojawiła się produkcja Dota: Dragon's Blood. To serial animowany na podstawie DOTA 2, czyli popularnej gry typu MOBA.

Dota: Dragon’s Blood. Serial Netflixa otrzyma drugi sezon
Źródło zdjęć: © Netflix
Arkadiusz Stando

Dota: Dragon's Blood otrzyma drugi sezon. Te informacje potwierdzono już poprzez wpis na twitterowym koncie DOTA 2. Jak widać, Valve dba o promocję swojej produkcji MOBA, która nie jest w stanie dotrzymać tempa konkurencji ze strony League of Legends. Niedawno wprowadzono także całkowicie nowy samouczek.

"Nadchodzi Księga 2!" – informuje DOTA 2 na Twitterze. We wpisie przeczytamy także, że prace nad drugim sezonem serialu animowanego już trwają. Jeśli obejrzeliście już Dota: Dragon's Blood, twórcy gry polecają także zobaczyć dokument Free To Play, dostępny również w serwisie Netflix.

To serial stworzony na zlecenie Valve, czyli producentów DOTA 2. Przedstawia opowieść trzech profesjonalnych graczy e-sportowych. Z serialu dowiecie się między innymi jak rozwijała się ta dyscyplina sportowa, oraz jak jej popularność wpłynęła na graczy. W grę wchodzą spore pieniądze, więc wielu młodych ludzi marzy o takiej karierze. E-sport ma jednak swoje ciemne strony. Serial Free To Pla można zobaczyć także w serwisie YouTube.

Źródło artykułu:Polygamia.pl

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (5)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.