New World - MMO od Amazonu na nowym zwiastunie (wciąż wygląda przeciętnie)

New World - MMO od Amazonu na nowym zwiastunie (wciąż wygląda przeciętnie)

New World
New World
12.05.2021 18:50

Amazon zdaje się ciągle wierzyć przynajmniej w tę jedną swoją grę.

"New World" to jedna z trzech gier, zapowiedzianych przez nowo założone Amazon Game Studios w 2016 roku. Jedyna, która wciąż powstaje i ma możliwość się ukazać - jeżeli wierzyć aktualnym planom, to już 31 sierpnia tego roku.

MMO toczące się w fikcyjnym świecie wzorowanym na Ameryce okresu kolonialnego wyróżniać ma się na tle innych podobnych produkcji rozgrywką bazującą na wojennej rywalizacji o obszary i wpływy. Do tego dojść ma wzorowany na grach akcji system walki, wymagający od gracza znacznie więcej zręcznościowych umiejętności niż typowa gra tego typu.

W teorii brzmi to wszystko obiecująco, ale Amazon zdołał się już w przypadku "Crucible" i "Breakaway" przekonać, jak trudne jest założenie od podstaw nowego studia developerskiego. Stworzenie jego siłami gry z gatunku tak wymagającego jak MMO może się okazać jeszcze trudniejsze. 

No ale z jakiegoś powodu ciągle się tego trzymają. Na zwiastunie wygląda to jak kolejna nieciekawa gra fantasy ze średniej półki, ale cóż... Z jakiegoś powodu ciągle się tego trzymają.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)