Pro gracze Apex Legends też lubią cheaty. Ponad 700 banów w wyższych ligach

Pro gracze Apex Legends też lubią cheaty. Ponad 700 banów w wyższych ligach

Pro gracze Apex Legends też lubią cheaty. Ponad 700 banów w wyższych ligach
Źródło zdjęć: © Materiały Prasowe
Arkadiusz Stando
18.03.2021 14:04

Respawn Entertainment po raz kolejny sięga po banhammera. W listopadzie 2020 roku zablokowano konta 419 graczy z wyższych lig. Teraz deweloperzy informują o kolejnych 700 banach.

Apex Legends od dawna zmaga się z problemem cheaterów. Statystyki blokad po raz kolejny pokazują, że oszukiwanie pomaga dostać się do najwyższych lig. Tylko co z tego, skoro prędzej czy później cheaterzy zostaną przyłapani?

Analityk bezpieczeństwa z Respawn, Conor Ford, udostępnił na Twitterze informacje o kolejnej fali banów. W miniony weekend zablokowano ponad 700 kont. I jak dodaje Ford, gracze należeli do lig od złotej do predatora, czyli najwyższej możliwej rangi.

W rozmowie z serwisem PC Gamer zdradził także, że nieco ponad 180 zablokowanych kont należało do dwóch najwyższych lig w Apex Legends, czyli do diamentowej i predatora. I w tym przypadku mowa tylko o cheaterach, a nie graczach nadużywających glitcha.

Według Forda, Respawn dobrze radzi sobie z cheaterami. Innej opinii mogą być gracze. Podczas dłuższej sesji w Apex Legends nie sposób jest nie trafić na oszusta wykorzystującego aimbota. Co prawda skala problemu nie jest tak wysoka, jak w przypadku Call of Duty: Warzone

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)