Najnowsza aktualizacja do PUBG wprowadza do gry nietypowy obiekt. W grze pojawi się należąca do Tesli fabryka Gigafactory. Ponadto gracze będą mogli przejechać się Teslą Model Y.

bELgMgPp

Aktualizacja o numerze 1.5 do PUBG Mobile zaoferuje graczom efekt współpracy właścicieli gry z firmą Elona Muska. Chodzi tu o fabrykę Tesli, czyli Gigafactory, która pojawi się w produkcji. Oprócz tego będzie można skorzystać z obecnych na mapie samochodów Tesla Model Y.

Gracze będą mogli wejść do wspomnianej fabryki, uruchomić cały proces produkcyjny, w wyniku którego powstanie Tesla Model Y. Gdy auto powstanie, nie pozostanie nic innego jak wsiąść i rozpocząć podróż.

Pamiętajmy, że mówimy o Tesli. A jak Tesla, to autopilot. Samochód przedstawiony w grze również posiada taką funkcję. Po wyjechaniu na autostradę, gracz zostanie automatycznie przewieziony do wybranych lokacji.

bELgMgPr

Na mapie będą też losowo pojawiać się ciężarówki Tesla Semi, które będzie można zniszczyć, by pobrać z nich zasoby.

Będzie to tylko część zmian, które zajdą na mapie Erangel. Zobaczymy tam też między innymi specjalne punkty HyperLines, które posłużą do szybkiej podróży między poszczególnymi częściami wyspy. W trybie Mission Ignition będziemy mogli także skorzystać z antygrawitacyjnego motocykla.

Wszystkie zmiany, które wprowadza aktualizacja 1.5 do PUBG Mobile można sprawdzić na oficjalnej stronie gry.

bELgMgQn