MADDEN NFL 2005 w sklepach!

Materiały prasowe

15.10.2004 11:07, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Electronic Arts Polska informuje, że dziś odbyła się premiera gry Madden NFL 2005.

Na półkach sklepowych na terenie całego kraju znaleźć już można najnowszą odsłonę serii gier o footballu amerykańskim. Najwyższy czas stanąć do walki o udział i zwycięstwo w Super Bowl! Gra dostępna jest w wersjach na PC CD, PLAYSTATION 2, XBOX, NINTENDO GAMECUBE.

Seria Madden NFL Football obchodzi właśnie swoje 15 urodziny. Na całym świecie sprzedało się już prawie 37 milionów egzemplarzy gier z tym logo. Potwierdza to fakt, że Madden jest najpopularniejszą serią gier o footballu amerykańskim wszech czasów. Wszystko za sprawą niesamowitej kombinacji innowacyjnych rozwiązań i najbardziej autentycznej rozgrywki.

Madden NFL Football jest nawet prezentowany w Pro Football Hall of Fame – to jedyna gra wideo, która dostąpiła tego zaszczytu. Tradycją serii stały się kolejne innowacje prezentowane przez EA SPORTS. W Madden NFL 2005 wprowadzono opcję Hit Stick. Dzięki niej można wygrać mecz za pomocą efektownego bloku, który należy wykonać w kluczowym momencie spotkania. Ponadto, opcja Hit Stick umożliwia dokładniejsze niż kiedykolwiek kontrolowanie przebiegu rozgrywek poprzez sprawniejszą obsługę gry w defensywie. Teraz dostępny jest całkowicie nowy system kontroli zagrań w obronie, ulepszono również sztuczną inteligencję odpowiedzialną za defensywę.

Obrona ma więc tym razem o wiele większe pole do popisu. Dzięki dodaniu opcji Storyline Central, tryb Franchise jest teraz jeszcze bardziej złożony i urozmaicony.Madden NFL 2005 niesie ze sobą niespotykaną wręcz głębię rozgrywki i wiele możliwości dostosowywania. W grze dostępne są m.in. setki nowych animacji, jeszcze więcej opcji dla trybu Franchise oraz możliwość stworzenia własnego superfana dzięki nowej opcji Create-A-Fan. Jest to najbardziej złożona, kompletna i realistyczna gra sportowa, jaką kiedykolwiek stworzono. Gra Madden NFL Football będzie stanowić punkt odniesienia dla wszystkich fanów footballu amerykańskiego.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)