EA podbija marcowego Game Passa. NBA, Madden i Star Wars

EA podbija marcowego Game Passa. NBA, Madden i Star Wars03.03.2021 16:27
NBA 2K21
NBA 2K21
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl | materiały prasowe

Współpraca na linii Microsoft – Electronic Arts zaczyna nabierać rumieńców. Marcowa oferta Game Passa wypchana jest po brzegi grami EA.

Wyliczankę zaczynamy od "NBA 2K21" od 2K, które korzysta z wszelakich dobrodziejstw nowej generacji. Najbardziej rozpieszczeni w marcu będą miłośnicy sportów wszelakich. Koszykówka w najnowszej odsłonie to jedna z propozycji.

Drugą jest "Football Manager 2021", który włączymy na pececie oraz konsolach od 4 marca. Kolejna pozycja to coś dla fanów sportów amerykańskich – "Madden 2021"jest dostępny od ręki.

Xbox Game Pass
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl | materiały prasowe
Xbox Game Pass
Xbox Game Pass, Źródło zdjęć: © Polygamia.pl | materiały prasowe

Na tym sportowe niespodzianki się nie kończą. W bliżej nieokreślonym kwietniu w ramach Game Passa pojawi się również "NHL 2021".

Ale nie samym sportem człowiek żyje. Dlatego w ręce graczy trafi również "Star Wars: Squadrons". Za sterami gwiezdno-wojennych statków zasiądziemy jeszcze w marcu, choć Microsoft poskąpił konkretnej daty.

To oczywiście dopiero pierwsze słowo w sprawie marcowego pakietu Xbox Game Pass. Kolejne szczegóły, a wraz z nimi konkretne daty i (zapewne) kolejne tytuły pojawią się wkrótce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)