Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Pierwsze screeny z Madden NFL 16. Czy tak będzie prezentowała się również FIFA 16?

Strona głównaPierwsze screeny z Madden NFL 16. Czy tak będzie prezentowała się również FIFA 16?
23.05.2015 16:06
Pierwsze screeny z Madden NFL 16. Czy tak będzie prezentowała się również FIFA 16?
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDHHzGTa

EA opublikowało osiem screenów z nadchodzącego Madden NFL 16. I choć mało jest w Polsce osób, które w tę grę zagrają, to z pewnością warto sprawdzić jak ewoluował silnik Ignite, na którym działa również FIFA.

bDHHzGSt

Futbolowi amerykańskiemu wciąż daleko do popularności, jaką cieszy się w naszym kraju piłka nożna, siatkówka, czy nawet tenis, ale z pewnością gra o nim może przysłużyć się wielbicielom piłki kopanej. Zarówno Madden 16 i FIFA 16 działają dzięki tej samej technologii, a więc na opracowanym przez EA silniku IGNITE. Dzięki temu możemy porównać postęp, jaki nastąpił względem poprzedniej edycji i zastanowić się ile zmian zaoferuje tegoroczna odsłona FIFY (a powiedzmy sobie szczerze, coraz mniej tego zostało).

Względem Madden NFL 16, jest mowa między innymi o usprawnieniu oświetlenia w zależności od pory dnia. Swoją drogą, nie obraził bym się, gdyby do FIFY wprowadzono system dynamicznej pogody i inne efekty, jak chociażby silny wiatr. Ponownie poprawiono silnik fizyczny, dodano nowe animacje a interakcje między zawodnikami mają wyglądać jeszcze lepiej. Opublikowano również pierwszy trailer gry.

Madden NFL16 pojawi się już w sierpniu. Gra zawita oczywiście na PS4 oraz Xboksa One. Wersje na PS3 i X360 oczekują na potwierdzenie.

bDHHzGSv

[Źródło: EASports]

Oskar Śniegowski

327279612864779065
bDHHzGTr