Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Madden NFL 15 bez darmowego dema. Czy FIFA będzie następna?

Strona głównaMadden NFL 15 bez darmowego dema. Czy FIFA będzie następna?
12.08.2014 12:26
Madden NFL 15 bez darmowego dema. Czy FIFA będzie następna?
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDHHmnUC

Futbol amerykański nie jest u nas szalenie popularny, ale droga, którą obrało EA budzi niepokój.

bDHHmnTV

Madden NFL to znana większości graczy bliźniacza seria FIFY, traktująca o futbolu amerykańskim. Nie dziwi więc fakt, że szczególną popularnością cieszy się w Stanach Zjednoczonych. Mimo faktu, że Madden nie ma na naszym kontynencie dużej bazy fanów to wszystkich europejskich graczy powinien zainteresować kierunek, w którym udało się EA Sports.

Najnowsza część serii Madden NFL 15 nie otrzyma bezpłatnego dema. Z kolei wcześniejszy dostęp do gry dostaną tylko posiadacze subskrypcji w serwisie EA Access. Bardzo, bardzo mi się to nie podoba i chciałbym wierzyć, że wzrost liczby opłacających abonament tej usługi (który z pewnością zostanie przez tę decyzję wywołany) nie przełoży się w przyszłości na podobny pomysł chociażby w serii FIFA. W oświadczeniu wystosowanym przez EA możemy przeczytać:

Trudna decyzja o nie stworzeniu dema dla nowego Madden była wyłącznie decyzją zespołu, zdecydowaliśmy się całkowicie poświęcić pracy, aby dostarczyć grę o najwyższej jakości. W 100% oddaliśmy się produkcji pełnej wersji gry. Rozumiem. Czyli wypuszczając demo nie da się stworzyć dobrej i dopracowanej gry...

bDHHmnTX

Na szczęście wygląda na to, że przynajmniej w tym roku o FIFĘ możemy być spokojni. Jeśli wierzyć przeciekom, demo piętnastki powinno wylądować na serwerach już w najbliższych tygodniach.

Premiera FIFY 15 już pod koniec września, na PC, PS3, PS4, Xboksa 360, Xboksa One, Wii, 3DS-a i Vitę.

[Źródło: IGN]

Oskar Śniegowski

326937625439655978
bDHHmnUT