EverQuest II - wkrótce premiera

Materiały prasowe

26.11.2004 03:43, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że już na początku grudnia, niedługo po amerykańskiej i europejskiej premierze, do sklepów na terenie całego kraju trafi kontynuacja bestsellerowej gry MMORPG - EverQuest II. Wieloosobowy hit dostępny będzie w wyjątkowo korzystnej, jak na ten gatunek cenie - 139,90 złotych, a w pudełku znajdować się będzie 30-dniowa subskrypcja na grę. Po upłynięciu 30 dni, gracze będą mogli za pośrednictwem sklepu internetowego Cenegi kupić specjalne karty Pre-Paid (dostępne od połowy grudnia w cenie 49,90 PLN), które umożliwią dalszych 30 dni doskonałej zabawy.

A oto przykładowe oceny EverQuest II z prasy zachodniej:

„Sony Online trafiło w dziesiątkę” Games Domain„Jeśli szukasz ogromnego, wielkiego świata fantasy, z dużą ilością potworów do pokonania w towarzystwie przyjaciół, EverQuest II to gra dla Ciebie” Gamespot.com„Niezwykle dopracowane przedsięwzięcie” Game Revolution„EverQuest II wygląda fantastycznie” Gamespot.com

EverQuest II to równoległy do oryginalnego EverQuest, sieciowy świat. Nowy świat gry pokazuje wydarzenia rozgrywające się 500 lat po wydarzeniach z oryginalnej gry. Gracze tworzą postać z jednej z grywalnych ras i rozwijają ją w kierunku dostępnych, 24 klas. Postacie są ekstremalnie modyfikowalne, co pozwala graczowi stworzyć niepowtarzalnego bohatera lub złoczyńcę.

Świat EverQuest II to zupełnie nowy świat, pełen przygód. W czasie, gdy gracze zwiedzają nowy świat Norrath, mogą spotkać 160 różnych typów potworów, odwiedzić piękne miasta, zagłębić się w ciemne katakumby, pełne skarbów i wyzwań oraz zdobyć nowe umiejętności i potężne zaklęcia. Świat EverQuest II ożywa, dzięki możliwości nabywania przez graczy własnych posiadłości i zwierząt. Umiejętności rzemieślnicze pozwalają na wytwarzanie potężnych rodzajów broni, sprzętu i pozwalają graczowi stać się nie tylko wielkim wojownikiem, ale i znanym na cały świat rzemieślnikiem. Gracze mogą tworzyć i dołączać do gildii, wykonywać misje w kooperacji z innymi graczami, wspólnie wypełniać zadania i handlować przedmiotami.

Z silnikiem graficznym EverQuest II nie może się równać żadna inna gra MMORPG, jaka kiedykolwiek została stworzona. Poziom grafiki przebija nawet najnowsze, trójwymiarowe gry akcji. Niezwykle szczegółowe lokacje są niemal rzeczywiste, a niepowtarzalne opcje modyfikacji postaci pozwolą Ci stworzyć naprawdę unikatowego bohatera.

Dzięki dołączeniu dialogów mówionych dla wielu postaci typu NPC, gracz nie musi już czytać ogromnych ilości tekstu, aby poznać świat EverQuest II. W grze zawartych jest ponad 130 godzin dialogów, czyli mniej więcej tyle, co w 65 filmach.

Charakterystyczne cechy gry:

Legendarna, wieloosobowa gra RPG - EverQuest - powraca w jednej z najbardziej oczekiwanych kontynuacji ostatnich lat! Setki tysięcy graczy z całego świata mogą teraz wkroczyć we wspaniale zaprojektowany świat fantasy i przeżywać przygody w alternatywnej rzeczywistości. EverQuest 2 to wspaniała grafika trójwymiarowa, nowe terytoria Norrath do odwiedzenia i zupełnie innowacyjne opcje, które dotąd nie były dostępne w żadnej grze typu MMORPG. Stwórz własną postać i zdecyduj o jej losie - nowy system umiejętności i zawodów pozwoli Ci wcielić się zarówno w potężnego wojownika, jak i spokojnego rzemieślnika. Co więcej, sam wygląd i kształt świata Norrath zależy teraz od jego mieszkańców - w zależności od ich poczynań życie w krainie będzie spokojne lub pełne konfliktów i walk. EverQuest 2 to prawdziwe wirtualne społeczeństwo i gra MMORPG jakiej jeszcze nie było!

  • Powrót legendarnej gry MMORPG.* Zupełnie nowy, trójwymiarowy silnik graficzny, obsługujący najnowsze osiągnięcia technologii.* Nowy interfejs użytkownika spodoba się zarówno weteranom gry, jak i nowicjuszom.* Możliwość stworzenia własnej postaci - sam zdecyduj o rasie, zdolnościach, a nawet rysach twarzy bohatera.* Unikatowy system rozwoju postaci.* Ogromna kraina Norrath zawiera znane, ale i zupełnie nowe lokacje do odwiedzenia.* Zupełnie nowe klasy postaci, dzięki którym gracz może wieść spokojne życie, a nie tylko uczestniczyć w niekończących się bitwach.* Możliwość jazdy konnej, a nawet wykorzystywania pojazdów i łodzi.* Rynek nieruchomości, dzięki któremu każdy mieszkaniec Norrath może kupić własny dom.* Usprawnione opcje walki i wykonywania zadań.* Dynamiczny świat, kształtowany przez samych graczy.
Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)