Dzisiaj mija 15 rocznica debiutu EverQuest

Dzisiaj mija 15 rocznica debiutu EverQuest
marcindmjqtx

16.03.2014 18:35, aktual.: 05.01.2016 15:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z tej okazji Sony opublikowało okolicznościowy filmik, w którym dziękuje graczom za czas spędzony przy tym staruteńkim MMO.

EverQuest to zasłużone dla gatunku MMO, które swego czasu należało do najpopularniejszych sieciówek i utarło szlaki dla wielu innych podobnych gier. Gra przeszła już długą, kilkunastoletnią drogę, nieraz nie obywając się bez kontrowersji (choćby związanych ze sprzedażą przedmiotów za prawdziwe pieniądze). Choć dzisiaj raczej nikt nie wskazałby tej gry, gdyby padło pytanie o najpopularniejsze MMO, to EverQuest wciąż żyje i ma się całkiem dobrze. Dodatki do gry ukazują się co roku, a samo uniwersum doczekało się kilku innych produkcji. Warto też wspomnieć o szykowanym EverQuest Next, następcy oryginalnego EverQuest, które zagości zarówno na pecetach, jak i na najnowszej konsoli Sony - PlayStation 4.

15 lat to w branży gier nawet więcej niż jedna epoka. Jeśli półtorej dekady temu zagrywaliście się w świecie EverQuest, może zechcecie powspominać minione dni oglądając przygotowany przez Sony rocznicowy filmik:

[Źródło: Polygon]

Radosław Suduł

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)