W Call of Duty: World War II będzie można wkrótce trochę polatać myśliwcem

W Call of Duty: World War II będzie można wkrótce trochę polatać myśliwcem

W Call of Duty: World War II będzie można wkrótce trochę polatać myśliwcem
Krzysztof Kempski
28.03.2018 11:02, aktualizacja: 28.03.2018 11:39

Kolejne DLC do Call of Duty? Udawajmy choć trochę zaskoczonych.

Studio Sledgehammer Games ujawniło właśnie zawartość drugiego DLC z Season Passa do Call of Duty: WWII. Rozszerzenie zatytułowane zostało The War Machine i jeżeli chodzi o zawartość, dostaniemy klasycznie 3 mapy do multiplayera, dodatkową misję do trybu wojny oraz zombie. Nie obędzie się też jednak bez drobnych niespodzianek.

Mapy do multi to baza rakiet V2, Egipt oraz Dunkierka. Tę ostatnią lokację możecie kojarzyć z filmu autorstwa Christophera Nolana o takim właśnie tytule. To historia opowiadająca o ewakuacji żołnierzy aliantów otoczonych przez wroga na francuskiej plaży. Ciekawe czy twórcy w jakiś ambitny sposób wykorzystają historię tego miejsca... Mapa ma zaoferować trochę otwartej przestrzeni do wymiany ognia na dystans. Ciekawa może być również mapa w Egipcie, gdzie walczyć będziemy w towarzystwie piramid.

Obraz

Zdaje się, że najciekawszym punktem programu będzie misja do trybu wojny, czyli Operacja Husky. Tu Sledgehammer chwali się współpracą ze studiem Raven Software. Walce o Sycylię towarzyszyć ma możliwość sterowania myśliwcem. Nie należy spodziewać się raczej tak rozbudowanej mechaniki jak w Battlefieldzie, wszak w CoDowym multiplayerze nigdy nie chodziło o pojazdy, jest to jednak ciekawa nowinka.

Obraz

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)