Zmien skórke
Logo Polygamii

Blog - Naczelny głos w twoim domu

14.04.2020

Minęło 1,5 miesiąca od momentu, gdy Polygamia trafiła w ręce WP (i moje). Co się przez ten czas działo? Cóż, sprawdźmy.

Bartek Witoszka i Dominik Gąska niestrudzenie piszą newsy – check

Recenzja od Adama Piechoty – check

Recenzja od Krzyśka Kępskiego – check

Recenzje od Asi Pamięty-Borkowskiej – podwójny check

Do recenzjowej puli Bartek dorzucił jeszcze Vampire: The Masquarade oraz zapowiedź Haven. Ten sam Bartek rozpracował też maila od CI Games, które ponownie się chwali sukcesami.

Ale to nie koniec. Line-up Polygamii od początku wzmocnił Adam Bednarek. Jest także recenzja Half-Life’a: Alyx od Bolka Breczko, który na co dzień pisze o technologiach, różnych sprzętach i militariach na WP Tech. Jest i Jakub Krawczyński (znany z Pure PC i HDTV Polska, bywalec wielu gamingowych targów w Polsce). Kuba opisał chociażby Dooma 64 czy fenomen remaków gier (to jak to się w zasadzie mówi: remake czy remaster?). Z kolei Adam regularnie dostarcza wsparcie przy pomocy felietonów, takich jak ostatni – o Cyberpunku 2077 w erze po pandemii.

Albo wespół ze mną pogadał o “tym kontrowersyjnym” Human Farm. I tu do listy zasług dorzucę (dodajmy obowiązkowe “nieskromnie”) siebie, bo temat Ludzkiej farmy jeszcze pociągnąłem dalej. A, i popełniłem też reckę Dooma Eternal oraz próbowałem pogadać o najgorszym przeciwniku z tejże gry (nie wyszło, może następnym razem).

Najbardziej się jednak cieszę z tego, że… najlepsze przed nami. Tak przed nami typu za rogiem, a nie pospiesznym z pięcioma przesiadkami na drugi koniec Polski. Na przykład – w maju (o ile niebo nie zwali nam się na głowy) dołączy do nas na stałe kolejna osoba. Osoba, którą znam i podziwiam od dawna, która dostarczy seryjne, jakościowe teksty – recenzje, felietony, publicystykę, newsy. I to, oczywiście, nie koniec nowej drogi.

No i przed nami jeszcze jedno – koniec koronawirusa. Gdzieś tam daleko. Politycy coś przebąkują o nie tak znowu odległym, częściowym powrocie do życia dawnego. Koledzy muzycy dżezmeni mówią o tym, że koncerty najwcześniej na jesień. Chciałbym z tej grupy tym razem wierzyć bardziej tym, którzy zazwyczaj jednak kłamią.

Ale jak to w tym przysłowiu o burzy i dniu, co przychodzi po nim… Damn, spaliłem.

PS – zapraszam też na naszego fejsbunia <3

Komentuj
(2)
Facebook Twitter Google Wykop
Udostępnij

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
1 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gsg
Użytkownik

Ogarnięty naczelny – check. Dobrze widzieć, że Poly wraca na właściwe tory. Powodzenia!