Żołnierze baczność!

Materiały prasowe

04.03.2004 07:59, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Electronic Arts Polska w związku z premierą kolejnej części Battlefield pt.:Vietnam, pragnie zaprosić wszystkich na wieloetapową, polską imprezę Battlefield 1942: Deluxe Edition oraz Battlefield: Vietnam. To wydarzenie, w którym może wziąć udział każdy, kto posiada oryginalną kopię gry Battlefield i gra w zespole.

Ponadto, to pierwsza i jedyna tego typu impreza w Polsce, w której zadeklarowało wziąć swój udział dużo zespołów, które, na co dzień grają w Battlefield1942. Biorąc pod uwagę rangę oraz prestiż tego tytułu czekamy na zgłoszenia waszego uczestnictwa w tym wielkim wydarzeniu!

Wszystkie informacje odnośnie imprezy znajdziecie na jej oficjalnej stronie.Jak się zorientujecie, impreza została podzielona na 3 ETAPY, które będą różnić się od siebie. Już teraz możecie zapoznać się z informacjami odnośnie ETAPU I - rozgrywki w Battlefield 1942: Deluxe Edition. Kolejne informacje będą dostępne na kilka tygodni przed następnymi ETAPAMI. Znajdziecie je nie tylko na tej stronie, ale również w gazetach o tematyce gier komputerowych wydawnictwa Bauer i innych mediach - miejcie oczy i uszy szeroko otwarte!

A teraz nie czekaj:

  • zapoznaj się ze szczegółami I ETAPU- przygotuj i zarejestruj swój oddział- wygraj wszystkie 3 etapy!

Firmy Electronic Arts, INTEL - producent procesora Pentium 4 HT, Logitech oraz patroni medialni czekają na Wasz udział, czeka Was mnóstwo niespodzianek i nagród. Dla najlepszego zespołu w ETAPIE III przygotowano główną nagrodę!

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)