Ścinki. "Zakochany Kundel" prawie live action, żołnierze PlayStation i serce z druku 3D (22-28.04)

Ścinki. "Zakochany Kundel" prawie live action, żołnierze PlayStation i serce z druku 3D (22-28.04)

Ścinki. "Zakochany Kundel" prawie live action, żołnierze PlayStation i serce z druku 3D (22-28.04)
Krzysztof Kempski
28.04.2019 14:15

A także filmowy cosplay z Fallouta.

Disney ostatnio coraz częściej przedstawia swoje klasyczne baśnie w wersji live action. Wiadomo, klasyfikacja trochę umowna, bo i tu komputery mają sporą robotę do wykonania, ale nie czepiajmy się... Kiedy myślałem, że to "Król Lew" będzie tym najbardziej oczekiwanym, na horyzoncie pojawił się "Zakochany Kundel". Zdaje się jednak, że będzie to mniejsza produkcja, a jej debiut zaplanowany jest na platformie streamingowej Disney+ jesienią.

325375704042844786

Jak połączyć Anthema z Pokemonami? Jeden z fanów gry stworzył w growym edytorze pancerz mający nawiązywać do Charizarda - i narodziła się moda na tworzenie odpowiedników innych Pokemonów. Aż przypomina mi to pewną akcję z butami firmy Nike. Jednego twórcom Anthema odmówić  nie można - zdążyli wrzucić do gry naprawdę sporo skinów:

325375704042975858

Nasz naczelny często wkurza się ostatnimi czasy o to, że cały czas gadamy tylko o tym Sekiro i nic więcej. Poza naszym recenzentem gra przyciągnęła też Dominika, Adama i mnie (metodą małych kroczków pełznę na razie przez zamek). Jeżeli gra sprawia wam problem przy instalowaniu modyfikacji, na Nexusie pojawił się już programik ułatwiający wgrywanie własnych modyfikacji.

Sekiro: Shadows Die Twice - Official Launch Trailer | PS4

Skoro mówimy już o modach, przejdźmy obowiązkowo do Devil May Cry V. Tak, też ciągle w niego gramy. Obiektem pożądania wszystkich fanów gry jest oczywiście ranga SSS. Po zainstalowaniu modyfikacji Solid Snake Style Announcer znaczenie tego skrótowca nabiera nieco nowego znaczenia. Mod dorzuca głos Davida Haytera z MGS-a, komentującego, jaką rangę właśnie osiągnęliśmy.

Devil May Cry 5 Mod - Solid Snake Style Announcer (Voiced by David Hayter)

Przerywamy komunikat, by nadać specjalną wiadomość o stworzeniu sztucznego serca przy pomocy druku 3D. Osiągnięciem pochwalił się Uniwersytet w Tel Awiw. Do druku wykorzystano specjalny "atrament" z białek i cukrów oraz komórki pacjenta. Poniżej materiał opowiadający o odkryciu:

Dr. Tal Dvir

Dziś w dziale z fajnymi grafikami, chcieliśmy polecić stronę Geralda Gordge, gdzie znajdziecie między innymi trzech żołnierzy, inspirowanych konsolami takimi jak Nintendo 64, PlayStation czy Xbox. Ale to nie wszystko, co znajdziecie na stronie artysty...

325375704043500146

Tym razem w dziale cosplayowym materiał z Fallouta 76. Zamiast nudnych zdjęć, Legend of Micah postanowiło zaprezentować swoje przebrania z gry na klimatycznym filmiku, zarejestrowanym w okolicy mocno nawiązującej wyglądem do gry.

FALLOUT COSPLAY - SPECIAL SHOOT (4K + HD)

Jeżeli natomiast lubicie Spongeboba, Nickelodeon wystartowało właśnie ze sprzedażą nowej kolekcji figurek i gadżetów nawiązujących do drugiego najsłynniejszego (po cheddarze) sera na świecie. Nowe figurki i cichy z serialu znajdziecie na Amazonie.

325375704043762290

Zainteresowanym podróżą do Japonii, polecamy natomiast pokonanie drogi z Tokyo do Osaki jednym z najbardziej stylowych pociągów, jakie widziałem. Może nie jest to jeszcze poziom Orient Express, ale i tak Kyo-train GARAKU prezentuje się świetnie. Aż przypomina się Final Fantasy XV...

A tymczasem pora już zbierać się na Avengersów i życzyć wam...

Miłej niedzieli

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)