Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory - film z komentarzem Mirosława Baki cz.2

Materiały prasowe

26.04.2005 14:55, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cenega Poland ma przyjemność zaprosić do pobrania drugiego filmu instruktażowego do gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory, z polskim komentarzem Mirosława Baki. Film prezentuje pokrótce pozostałe gadżety dostępne w grze (nie przedstawione w poprzednim filmie).

Premiera gorąco oczekiwanego hitu firmy Ubisoft wyznaczona została na dzień 28 kwietnia (najbliższy czwartek), a wychodząc na przeciw oczekiwaniom graczy, Cenega zdecydowała się na wydanie gry w dwóch wersjach językowych do wyboru - w pudełku z grą znajdować się będą:

  • płyta DVD z angielską wersją gry; - płyta DVD z nakładką polonizującą teksty i dialogi (w roli Sama Fishera: Mirosław Baka) oraz zaimplementowanym patchem 1.02 PL; - patch 1.02 w wersji angielskiej; - konkurs SMS, w którym do wygrania są między innymi: komputer z procesorem Intel® Pentium 4, konsola PlayStation® 2, akcesoria komputerowe, gadżety z motywami z gry, płyty ze ścieżką dźwiękową. Cena Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory została ustalona na 99,90 PLN.
Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)