Tom Clancy`s H.A.W.X. 2 zapowiedziane

Tom Clancy`s H.A.W.X. 2 zapowiedziane

Tom Clancy`s H.A.W.X. 2 zapowiedziane
marcindmjqtx
05.05.2010 18:33, aktualizacja: 12.01.2016 15:27

Ubisoft poinformował właśnie, że jeszcze w tym roku na sklepowe półki trafi Tom Clancy's H.A.W.X. 2. Poza obrazkiem, którego nazwa zdradza, że polatamy sobie nad Himalajami, o samej grze nie wiemy jednak nic. Fakt, że premiera ma mieć miejsce jeszcze jesienią pozwala jednak przypuszczać, że nie jest jeden z projektów z serii "Tom Clancy's...", nad którymi Ubisoft dopiero rozpoczął pracę. Podniebnych strzelanin mamy jak na lekarstwo, liczę więc, że tym razem Ubisoft popracuje przede wszystkim nad ciekawymi misjami, dynamiczną kampanią i jeszcze ciekawszym (trudniejszym) trybem kooperacji.

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 rzucifanów w wybuchowe otoczenie. Gracze będą mogli wcielić się w  elitarnych pilotów i usiąść za  sterami najbardziej zaawansowanych technologicznie samolotów bojowych na świecie. Każdy będzie miał szansę kontrolować  asów lotnictwa, szkolonych do użycia najnowszych odkryć techniki, w niezwykłych misjach powietrznych.

"Z ponad milionem sprzedanych kopii na całym świecie, Tom Clancy's H.A.W.X. stał się jedną z najsławniejszych produkcji Ubisoft,” zauważa Bogdan Birdinel, dyrektor kreatywny w Ubisoft "Nowa gra H.A.W.X. jest ściśle inspirowana książkami Toma Clancy'ego i po raz kolejny pozwoli graczom doświadczyć emocji i intensywności, z których słynie pierwsza część”

Więcej informacji o Tom Clancy's H.A.W.X. 2 znajdziesz na: www.hawxgame.com

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)