Splinter Cell Chaos Theory za darmo. Musisz być jednak szybki jak Sam Fisher

Strona głównaSplinter Cell Chaos Theory za darmo. Musisz być jednak szybki jak Sam Fisher
18.11.2021 12:38
Splinter Cell Chaos Theory za darmo. Musisz być jednak szybki jak Sam Fisher
Źródło zdjęć: © Ubisoft

Ubisoft rozdaje za darmo Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory za pośrednictwem Ubisoft Connect PC. Kultowa gra będzie dostępna tylko przez ograniczony czas, dlatego warto się pospieszyć.

bESkaxAR

Splinter Cell: Chaos Theory ukazał się w 2005 roku, natomiast ostatnia część gry z podtytułem Blacklist zadebiutowała w 2013 roku. Od tego czasu minęło już osiem lat i jest to prawdopodobnie powód, dla którego tak wielu chce, aby seria powróciła.

Ubisoft niechętnie wypowiada się na temat kolejnej części Splinter Cell. Zamiast tego wpycha Sama Fishera do swoich innych produkcji. Jest on grywalną postacią w Rainbow Six Siege. Można go też spotkać podczas rozgrywki w Ghost Recon Breakpoint.

Sam Fisher odznaczał się wyjątkową zwinnością i siłą. Mógł także poruszać się szybciej niż przeciętny żołnierz.

Tymczasem możemy cofnąć się w czasie i ponownie wcielić się w bohatera w Splinter Cell: Chaos Theory. Tytuł jest obecnie dostępny za darmo w sklepie Ubisoft. Oferta jest ważna do 25 listopada i wymaga połączenia z Ubisoft Connect.

bESkaxAT
Jeśli jednak jesteś zwolennikiem Steama, to w tej chwili Splinter Cell: Chaos Theory można zgarnąć na platformie z 75-proc. zniżką.

Julian Gerighty, dyrektor kreatywny Ubisoft, w maju 2019 r. ogłosił na swojej stronie w mediach społecznościowych, że kolejna gra serii jest obecnie w fazie rozwoju. Jednak Ubisoft później zakwestionował jego wypowiedź.

Podczas gdy zapotrzebowanie na nową odsłonę Splinter Cell było wysokie od czasu Blacklist z 2013 roku, dowody na to, że takowa faktycznie powstanie, były nikłe aż do zeszłego miesiąca.

Źródła deweloperskie szacują, że nowa odsłona Splinter Cell zostanie ujawniona w 2022 roku. W międzyczasie możemy oczekiwać serialu Splinter Cell produkcji Netfliksa, który zgodnie z wypowiedzią scenarzysty Dereka Kolstada również powinien pojawić się w nadchodzącym roku.

Udostępnij:
bESkaxBd
Komentarze (0)
bESkaxBP