Olbrychski i Fronczewski razem w ModNation Racers

Olbrychski i Fronczewski razem w ModNation Racers

Marcin Dąbrowski
09.04.2010 12:17

Projekt Lokalizacje 2.0, zorganizowany przez Sony Poland, polegać ma w założeniu na zatrudnianiu najbardziej znanych nazwisk, w celu możliwie najlepszego lokalizowania tytułów wydawanych przez firmę. Czy się to udało przekonać mogliśmy się już w Uncharted 2, Heavy Rain, czy God of War III.

Do plejady znanych polskich osobistości, które wzięły w nim udział dołączą wkrótce Daniel Olbrychski i Piotr Fronczewski. Użyczą oni swoich głosów nadchodzącej na PlayStation 3 i PlayStation Portable grze ModNation Racers.

Pełna treść informacji prasowej wydanej z tej okazji:

Dwie gwiazdy polskiego kina podłożą głosy postaci w polskiej wersji przebojowej, kreatywnej gry wyścigowej, która już w połowie maja trafi na PlayStation 3 i PSP (PlayStation Portable)!

Warszawa, 8 marca, 2010: Szybkie, zaskakujące, sprzyjające kontaktom towarzyskim - taki był dotąd wizerunek najbardziej kreatywnych wyścigów gokartów. Teraz trzeba dodać - gwiazdorskie, bowiem w lokalizacji gry bierze udział gwiazdorska obsada. Daniel Olbrychski i Piotr Fronczewski podłożą głosy dwóch postaci występujących w grze.

Ścigaj się

Gwiazdy podkładające głosy postaci to atrakcja polskiej edycji ModNation Racers. Wyścigi gokartów zaprojektowane zgodnie z filozofią ?Ścigaj się, twórz, dziel się? pozwalają wziąć udział w serii przejazdów połączonych zabawną fabułą, pojedynczych wyścigach i rywalizacji wieloosobowej. W trakcie wyścigów liczy się nie tylko szybki i bezbłędny przejazd, ale także umiejętne używanie wymyślnych broni.

Twórz

Drugim elementem ModNation Racers jest projektowanie własnych tras, postaci i gokartów. Na stworzenie projektu profesjonalnie wyglądającej trasy potrzeba zaledwie paru minut. Oczywiście potem można spędzić godziny na dopracowywaniu jej szczegółów, dodawaniu roślinności, ramp, skoczni, przeszkód czy kształtowaniu terenu. Jednak większość czasu spędza się na wymyślaniu co zrobić, a nie jak zrobić, ponieważ edytor jest bardzo prosty w obsłudze.

Dziel się

Własne projekty można łatwo udostępnić innym graczom przez internet lub skorzystać z ich inwencji i zagrać stworzonymi przez nich gokartami czy postaciami na ich trasach. Można też pobrać projekty innych i przetworzyć je samemu, dodając nowe elementy czy zmodyfikować ich wygląd. Odbywa się to za pośrednictwem ModSpot - interaktywnego menu gry będącego jednocześnie pokojem spotkań z innymi graczami i miejscem, gdzie udostępnione są trasy, gokarty i postacie stworzone przez innych graczy. W ModNation Racers społeczność decyduje, które projekty są najlepsze. Głosować może każdy.

ModNation Racers to więcej niż wyścigi - to wyścigi, które się nie nudzą i pozwalają Ci dzielić się z innymi owocami swojej pracy. ModNation Racers na PSP wychodzi w tym roku razem z wersją na PS3. Dowiedz się więcej na eu.playstation.com.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)