Informacja prasowa: Bądź w czołówce w grze ModNation Racers

Informacja prasowa: Bądź w czołówce w grze ModNation Racers

Informacja prasowa: Bądź w czołówce w grze ModNation Racers
marcindmjqtx
21.01.2010 17:33, aktualizacja: 12.01.2016 15:49

Już jutro startuje europejska beta ModNation Racers. Liczba miejsc jest ograniczona do 100.000 więc warto zadbać o to, by inni nas nie uprzedzili i już szukać jej w PlayStation Store. Pełną treść informacji prasowej znajdziecie w rozwinięciu wiadomości. Przypominam również, że pełna wersja gry będzie zlokalizowana.

Warszawa, 21 stycznia 2010 - Doprowadź swoich przyjaciół do szału, stając się jednym z niewielu szczęśliwców, który weźmie udział w testach publicznej wersji beta gry ModNation Racers.

Chcesz się dobrze zapoznać z mającą się niedługo ukazać grą wyścigową na PlayStation 3, ModNation Racers? Przygotuj się więc na bezpłatne testy publicznej wersji beta i pełne zabawy wyścigi na gokartach. Wersja beta daje graczowi możliwość stworzenia własnej postaci, gokarta i torów, oraz udostępnienie ich innym testerom. Będzie także można ścigać się na czterech torach stworzonych przez autorów gry. Graj, twórz i dziel się ModNation Racers.

Testy publicznej wersji beta rozpoczną się 22 stycznia 2010 r., a zakończą 14 lutego 2010 r. Dostępnych jest zaledwie 100 000 miejsc, pospiesz się więc, by nie stracić szansy na jazdę za kółkiem w jednej z najbardziej kreatywnych gier wyścigowych - ruszaj do Playstation Store i bezpłatnie pobierz testową wersję beta.

Zdobądź swoje miejsce w publicznych testach wersji beta gry ModNation Racers.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)