Midway zbierze nas w świat fantasy

Marek Pluta

19.02.2005 16:56, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Midway Games mocno się rozpędził w ostatnich miesiącach. Wystarczy wspomnieć choćby podpisaną ostatnio umowę z Cartoon Network, która zaowocuje wieloma nowymi tytułami.To jednak nie koniec planów tej firmy, która ogłosiła właśnie, że szykuje na PS2 oraz Xbox'a, a także na PC, grę zatytułowaną Gauntlet: Seven Sorrows. Już same osoby uczestniczące w projekcie wzbudzają dreszczyk emocji, a są to John Romero (odpowiedzialny m.in. za Doom'a, czy Quake'a), a także Josh Sawyer (który stworzył Icewind Dale).Obecność tych panów mogłaby sugerować, że Gauntlet będzie połączeniem RPG'a z grą akcji i niewykluczone, że tak właśnie będzie.

Bohaterem gry jest jeden z legendarnych, nieśmiertelnych herosów, który kiedyś wraz z trzema innymi został wysłany by zabić niezwykle potężnego władcę. Jednak okazało się, że misja była trudniejsza niż przewidywano. Trzech z nich zostało uwięzionych na pewnym drzewie, natomiast czwartemu udało się uniknąć kary i zamierza wykonać zadanie. Problem w tym, że władca zwariował i by go pokonać, najpierw musimy mu pomóc, pozbyć się bólu po zamordowanej kochance, Cusirimay.

Autorzy zapowiadają siedem mrocznych poziomów, sporo elementów RPG, intuicyjny system walki, a także tryb współpracy (oprócz trybu single), w którym (tryb online) może jednocześnie uczestniczyć do czterech graczy,

Premiera Gauntlet: Seven Sorrows już zimą tego roku.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)