Dissidia: Final Fantasy w Polsce za sprawą Cenegi

Dissidia: Final Fantasy w Polsce za sprawą Cenegi
marcindmjqtx

24.07.2009 16:13, aktual.: 11.01.2016 17:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jestem świeżo po zabawie z demem Dissidia: Final Fantasy, więc z przyjemnością zamieszczam informację prasową, że gra ta ukaże się również w naszym pięknym kraju, co niestety nadal nie jest tradycją dla japońskich RPGów. Cieszy, że Cenega inwestuje w pozycje nie tylko amerykańskie, ale dostarcza nam również gry od Square Enix. Pytanie tylko czy dostaniemy to wspomniane przez tap-chana ładne wydanie?

Warszawa, 24.07.2009  - Cenega, wyłączny dystrybutor gier Square-Enix na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii ma przyjemność poinformować, że gra Dissidia: Final Fantasy trafiła do planu wydawniczego Cenega!

Dissidia: Final Fantasy to bijatyka, w której znajdziesz 20 bohaterów znanych z różnych części serii Final Fantasy m. in. Squall'a, Zidane'a, Tidus'a. W uniwersum rozgorzała wielka wojna między Kosmosem i Chaosem. Zło coraz bardziej opanowuje wszechświat - czas to powstrzymać!

W grze oprócz bohaterów serii występuje około 50 summonów zamkniętych w Kamieniach Przywołań, po które możemy sięgnąć podczas walki. Pojedynki toczą się na wielopoziomowych arenach, a w momencie upadku na niższy segment naszemu bohaterowi ubywają punkty zdrowia. Upadek na niższą kondygnację, dzięki dużej interaktywności otoczenia umożliwia powrót na poprzednią np. dzięki kolumnie!

Cechy charakterystyczne:

  • fantastyczna bijatyka na PSP,
  • znane z serii Final Fantasy postacie m. in. Warrior of Light, Squall, Cloud, Zidane, Tidus, Kuja, Jecht.
  • około 50 summonów zamkniętych w Kamieniach Przywołania,
  • wielopoziomowe areny,
  • duża interaktywność otoczenia.
Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)