Kojima na temat Natala

Kojima na temat Natala

Jakub Jatkiewicz
25.09.2009 11:15

Nawet Microsoft nie chwalił tak Natala, jak uczynił to Hideo Kojima w trakcie swojego wystąpienia na Tokyo Games Show. Jego zdaniem jest to prawdziwa rewolucja.

Kojima porównał Natala do przejścia gier z 2D do 3D i pierwszego razu, kiedy zagrał na NES czyli jednej z najsławniejszych konsol. Kojima powiedział, że kiedy po raz pierwszy ujrzał Natala nie mógł się powstrzymać od podzielenia się swoim zachwytem z innymi, ale niestety nie mógł tego uczynić.

W dalszej części swojej wypowiedzi, doszedł do wniosku, że nowa technologia Microsoftu ma potencjał do znacznej zmiany stylu życia niektórych osób, zauważył także, iż na początku niektórzy gracze mogą mieć problemy z przyzwyczajeniem się do braku fizycznego kontrolera.

Kojima wspomniał także o grach na nową platformę. Marzy mu się stworzenie innowacyjnej gry, z niespotykaną dotąd metodą kontroli, o której nikt przedtem nie pomyślał, ale zdaje on sobie sprawę z tego, że ma wiernych fanów, których z kolei nie chce pozostawić w tyle. Jak wiadomo fani ci oczekują raczej kolejnych MGS-ów a nie innowacyjnych, ale niepewnych produkcji na Natala.

fot.: Microsoft

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)