Gra Operation Shadow na N‑Gage

Materiały prasowe

12.12.2003 12:04, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nokia zapowiedziała drugą wydawaną przez siebie grę na konsolę N-Gage - Operation Shadow. Jest to trójwymiarowa gra przygodowa o tematyce wojennej, przenosząca graczy w świat bitew, błyskawicznych ataków i najnowszego sprzętu wojskowego. Przy użyciu technologii bezprzewodowej Bluetooth w grze Operation Shadow może połączyć się ze sobą czterech graczy i zmierzyć w szybkiej, pełnej akcji wspólnej rozgrywce.

"Niezmiernie nas cieszy, że możemy się pochwalić drugą już grą wydawaną przez naszą firmę" - powiedział Pasi Pölönen, odpowiedzialny za wydawanie gier w dziale rozrywki i mediów Nokia Mobile Phones. "Operation Shadow to znakomity dowód, że nasze gry będą kojarzyć się z nowatorskim wykorzystaniem mobilnych funkcji rozgrywek wieloosobowych platformy N-Gage. Wyobraźcie sobie wojskowe rozgrywki, prowadzone we współpracy z innymi graczami lub przeciwko nim. W walce o dominację i chwałę zwycięzcy gracze mogą wykorzystywać bogactwo zalet różnych pojazdów bojowych".

Kandydaci do miana bohatera mogą walczyć pieszo bądź przy użyciu różnych środków transportu, takich jak helikoptery, czołgi i samochody terenowe. W każdej misji gracze dysponują wieloma pojazdami. Dzięki zastosowanej sztucznej inteligencji taktyka przeciwników w miarę gry staje się coraz bardziej wyrafinowana - osłaniają się nawzajem oraz współdziałają w atakach i obronie.

Gra Operation Shadow na konsolę do gier N-Gage ma zostać wprowadzona na rynek w pierwszej połowie 2004 r. Jest ona opracowywana przez jednego z najlepszych producentów gier - firmę Torus Games z australijskiego Melbourne.

"To wspaniale, że mamy okazję współpracować z firmą Nokia nad grą Operation Shadow" - powiedział Bill McIntosh, dyrektor zarządzający firmy Torus Games. "Konsola do gier N-Gage ma techniczne możliwości przenoszenia gier mobilnych na nowy, atrakcyjny poziom".

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)