Najgorętsza gra E3: Bethesda

Strona głównaNajgorętsza gra E3: Bethesda
01.06.2010 20:54
Najgorętsza gra E3: Bethesda
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Druga część naszego sondażu będzie poświęcona grom wydawanym przez Bethesdę. Fani RPG będą mieli nie lada orzech do zgryzienia.

bEKiEVHF

BRINK Nowa produkcja Splash Damage (studio odpowiedzialne za ET: Quake Wars) jest mieszanką gry akcji z RPG-iem, która przenosi nas w przyszłość, do podtopionej metropolii Ark. Na targach przekonamy się, jak w praktyce wygląda szumnie zapowiadana synchronizacja między kampanią dla pojedynczego gracza, co-opem a trybem wieloosobowym.

FALLOUT: NEW VEGAS Przygotowaniem kolejnej odsłony serii Fallout zajmuje się Obsidian (twórcy KoTOR II, NWN 2 oraz świeżego Alpha Protocol). Jak sam tytuł wskazuje, akcja zabiera nas do postnuklearnego miasta grzechu. Gra doczeka się wielu nowości, choć zdecydowanie bliżej jej do kontrowersyjnej "trójki", niż legendy z końcówki lat 90.

HUNTED: THE DEMON'S FORGE Produkcja ta reprezentuje umarły już gatunek dungeon crawlerów, wyrasta pod czujnym okiem Briana Fargo z upadłego Interplaya. Tytuł jest tworzony z myślą o współpracy dwóch graczy.

bEKiEVHH

RAGE RAGE to wydarzenie samo w sobie - pierwsza nowa marka wykreowana przez id Software od ostatnich 14 lat. Twórcy Dooma postawili sobie kilka ambitnych celów, których spełnienie może zaowocować jedną z ciekawszych tytułów ostatnich lat. Jako że gra ma trafić do sklepów w przyszłym roku, to istnieje szansa, że zostanie pokazana aktualna, grywalna wersja.

Kamil Bogusiewicz

327154306959038506
Udostępnij:
bEKiEVID