Najgorętsza gra E3: Bethesda

Najgorętsza gra E3: Bethesda

Najgorętsza gra E3: Bethesda
marcindmjqtx
01.06.2010 20:54, aktualizacja: 07.01.2016 14:57

Druga część naszego sondażu będzie poświęcona grom wydawanym przez Bethesdę. Fani RPG będą mieli nie lada orzech do zgryzienia.

BRINK Nowa produkcja Splash Damage (studio odpowiedzialne za ET: Quake Wars) jest mieszanką gry akcji z RPG-iem, która przenosi nas w przyszłość, do podtopionej metropolii Ark. Na targach przekonamy się, jak w praktyce wygląda szumnie zapowiadana synchronizacja między kampanią dla pojedynczego gracza, co-opem a trybem wieloosobowym.

FALLOUT: NEW VEGAS Przygotowaniem kolejnej odsłony serii Fallout zajmuje się Obsidian (twórcy KoTOR II, NWN 2 oraz świeżego Alpha Protocol). Jak sam tytuł wskazuje, akcja zabiera nas do postnuklearnego miasta grzechu. Gra doczeka się wielu nowości, choć zdecydowanie bliżej jej do kontrowersyjnej "trójki", niż legendy z końcówki lat 90.

HUNTED: THE DEMON'S FORGE Produkcja ta reprezentuje umarły już gatunek dungeon crawlerów, wyrasta pod czujnym okiem Briana Fargo z upadłego Interplaya. Tytuł jest tworzony z myślą o współpracy dwóch graczy.

RAGE RAGE to wydarzenie samo w sobie - pierwsza nowa marka wykreowana przez id Software od ostatnich 14 lat. Twórcy Dooma postawili sobie kilka ambitnych celów, których spełnienie może zaowocować jedną z ciekawszych tytułów ostatnich lat. Jako że gra ma trafić do sklepów w przyszłym roku, to istnieje szansa, że zostanie pokazana aktualna, grywalna wersja.

Kamil Bogusiewicz

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)