Elden Ring wycieka. Wiemy, jak gra będzie działać na konsolach Xbox

Elden Ring wycieka. Wiemy, jak gra będzie działać na konsolach Xbox

Elden Ring
Elden Ring
17.10.2021 12:00

Do sieci trafił fragment rozgrywki Elden Ring, jednej z bardziej wyczekiwanych gier przyszłego roku.

Klip z Elden Ring, który trafił do sieci, jest króciutki i trwa zaledwie 28 sekund. Niewiele się też na nim dzieje. Widzimy rozglądającą się postać, wykonującą kilka podstawowych ruchów. Nie zmienia to jednak faktu, że mamy do czynienia z pierwszym niezmontowanym fragmentem, który pokazuje Elden Ring w ruchu.

Jeżeli wierzyć autorowi przecieku, prezentowany fragment pochodzi z konsoli Xbox One. Innego zdania jest Jeff Grubb, dziennikarz Venturbeat twierdzi, że bardziej prawdopodobny jest Xbox One X. Jego zdaniem sprzęt do przechwytywania obrazu nie był też najwyższej jakości.

O Elden Ring, czyli nowej grze twórców Dark Souls, Bloodborne oraz Sekiro, będącej rezultatem współpracy studia z pisarzem Georgem R. R. Martinem (tym od "Gry o tron") ostatnio słyszeliśmy podczas czerwcowych targów E3. Od tamtej pory zapadła cisza. To wzbudziło niepokój fanów gier From Software. Uspokoił ich Yasuhiro Kitao, który twierdzi, że prace przebiegają zgodnie z założeniami i zbliżają się ku końcowi.

Przypomnijmy, że Elden Ring ma się ukazać 21 stycznia 2022 r. i trafi na konsole PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One i Xbox Series X|S.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)