Sekiro: Shadows Die Twice z 3,8 miliona sprzedanych kopii

Sekiro: Shadows Die Twice z 3,8 miliona sprzedanych kopii

Sekiro: Shadows Die Twice z 3,8 miliona sprzedanych kopii
Tatiana Kowalczyk
12.08.2019 16:04

Sekiro ma się dobrze.

Sekiro: Shadows Die Twice ukazało się 22 marca i od tego czasu radzi sobie fenomenalnie. Dwa miliony sprzedanych kopii stuknęło w zaledwie dziesięć dni od premiery, o czym informował Adam jeszcze w kwietniu. W samym tylko marcu natomiast liczba kupionych egzemplarzy sięgnęła 1,3 miliona.

Teraz dowiadujemy się, że od tego momentu sprzedaż lekko wyhamowała, ale nadal ma się świetnie. Firma Kadokawa, do której należy From Software, ujawniła raport rozliczeniowy za pierwszy kwartał; w okresie liczonym od premiery do końca lipca sprzedano ponad 3,8 miliona egzemplarzy Sekiro. A wiemy to dzięki Gematsu, które było w stanie coś z tego raportu wyczytać (jest dostępny tylko w wersji japońskiej).

Obraz

Teraz teoretycznie następnym logicznym działaniem dla From Software byłoby przygotowanie DLC, ale plotki wskazują na to, że tym razem będzie inaczej, co sugerowałyby przecieki na Reseterze. Podobno firma skupia się teraz na Elden Ring, a nawet po tym, jak tytuł tworzony we współpracy z George R. R. Martinem się ukaże, dodatki mogą się nigdy nie ukazać.

Tatiana Kowalczyk

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)