Sekiro ma się dobrze.

bETjikGd

Sekiro: Shadows Die Twice ukazało się 22 marca i od tego czasu radzi sobie fenomenalnie. Dwa miliony sprzedanych kopii stuknęło w zaledwie dziesięć dni od premiery, o czym informował Adam jeszcze w kwietniu. W samym tylko marcu natomiast liczba kupionych egzemplarzy sięgnęła 1,3 miliona.

Teraz dowiadujemy się, że od tego momentu sprzedaż lekko wyhamowała, ale nadal ma się świetnie. Firma Kadokawa, do której należy From Software, ujawniła raport rozliczeniowy za pierwszy kwartał; w okresie liczonym od premiery do końca lipca sprzedano ponad 3,8 miliona egzemplarzy Sekiro. A wiemy to dzięki Gematsu, które było w stanie coś z tego raportu wyczytać (jest dostępny tylko w wersji japońskiej).

325357669391349724

Teraz teoretycznie następnym logicznym działaniem dla From Software byłoby przygotowanie DLC, ale plotki wskazują na to, że tym razem będzie inaczej, co sugerowałyby przecieki na Reseterze. Podobno firma skupia się teraz na Elden Ring, a nawet po tym, jak tytuł tworzony we współpracy z George R. R. Martinem się ukaże, dodatki mogą się nigdy nie ukazać.

bETjikGf

Tatiana Kowalczyk

Komentarze (2)
bETjikHb