Dark Souls jest za trudne? On przeszedł grę za pomocą pizzy

Strona głównaDark Souls jest za trudne? On przeszedł grę za pomocą pizzy
25.07.2021 11:05
Jak grać w Dark Souls? Najlepiej za pomocą pizzy
Jak grać w Dark Souls? Najlepiej za pomocą pizzy

Pad? Litości. Mysz i klawiatura? Przeżytek. Spróbujcie przejść Dark Souls za pomocą kawałków pizzy. To dopiero wyzwanie.

W sieci toczy się niekończąca debata na temat poziomu trudności gier. Zwłaszcza tych w stylu Dark Souls, które wymagają od graczy cierpliwości, sprytu, zręczności i pokory. Wyzwanie jest bardzo wysokie i nie brakuje głosów, mówiących, że tego typu produkcje, powinny mieć do wyboru niższy poziom trudności.

Są jednak gracze, którym wyśrubowane wyzwanie niestraszne. Mało tego. Sami sobie utrudniają życie. Bo jak inaczej nazwać człowieka, który postanowił połączyć ze sobą kawałki pizzy, ułożyć je na kartonie i w ten sposób ukończyć Dark Souls.

Każdy kawałek pizzy to osobny przycisk. Najciekawiej jest natomiast, gdy trzeba wyleczyć postać w grze. Co trzeba zrobić? Oczywiście zjeść kawałek pizzy. Logiczne. I nie, nie wymyśliliśmy tego. Zobaczcie sami.

Super Louis 64 jest youtuberem, który specjalizuje się wykorzystywaniem kontrolerów do dziwnych celów. W przeszłości m.in. grał w Halo bananami i walczył w Ghost of Tsushima kataną.

Teraz nie pozostało mu nic innego, jak czekać na kontrakt reklamowy od jednej z sieci pizzerii.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)