Elden Ring trafił na Steam. Polscy gracze mogą być zadowoleni

Elden Ring trafił na Steam. Polscy gracze mogą być zadowoleni

Elden Ring
Elden Ring
06.08.2021 13:12

Elden Ring zawitał na Steam, a wraz z nim cenna informacja dla polskich graczy. Okazuje się, że wbrew temu, czego można było się spodziewać, tym razem Bandai Namco przygotuje polską wersję językową gry.

Elden Ring dostał swoją stronę na Steam, a stamtąd możemy czerpać cenne dla nas informacje. Okazuje się, że najnowsza produkcja From Software otrzyma polską lokalizację. Nie możemy oczywiście liczyć na dubbing, ale w grze pojawią się polskie napisy.

Polska wersja językowa w przypadku gier produkowanych przez japońskich deweloperów nie jest standardem. Wystarczy spojrzeć na przypadek Resident Evil Village. Nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się z tego, że gra będzie przystępna dla większej liczby graczy, bo wbrew pozorom, brak polskiej lokalizacji to nadal przeszkoda dla wielu z nas.

Elden Ring VR?

Poza kartą w sklepie Steam Elden Ring trafiło także do sklepu PlayStation Store. Co ciekawe, można tam przeczytać, że gra będzie wspierać kontrolery ruchowe i cały zestaw PlayStation VR. Na ten moment nie ma jeszcze pewności, czy faktycznie gra zostanie stworzona również z myślą o wirtualnej rzeczywistości, czy zapisy te pojawiły się w karcie produktu jedynie w wyniku pomyłki.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)