Diablo 4 odporne na burzę wokół Blizzarda. Gra ma nowego reżysera

Strona głównaDiablo 4 odporne na burzę wokół Blizzarda. Gra ma nowego reżysera
08.10.2021 13:04
Joe Shely, nowy reżyser Diablo 4
Joe Shely, nowy reżyser Diablo 4
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl | Blizzard

Prace nad Diablo 4 ciągle idą do przodu. Twórcy nie mówią, na jakim etapie są, ale zapewniają, że wszystko zmierza w odpowiednim kierunku.

bEJLhrFh

Perturbacje związane z zarzutami dotyczącymi toksycznej atmosfery i molestowaniaBlizzard Activison sprawiły, że z firmą pożegnało się kilka osób. Wśród nich m.in. Luis Barriga, czyli reżyser Diablo 4. Od tamtej pory prace nad grą postępowały, ale bez oficjalnego sternika.

Teraz krzesło reżyserskie zajął Joe Shely, człowiek, który ma na swoim koncie m.in. Diablo 3 oraz World of Warcraft. Shely przywitał się z fanami Blizzarda na oficjalnym blogu firmy.

Koniec problemów Blizzarda? Gigant wywalczył ugodę
Koniec problemów Blizzarda? Gigant wywalczył ugodę
bEJLhrFj

"Jestem zaszczycony, że kontynuuję wizję Diablo 4 jako nowy reżyser. Czuję dumę, mogąc reprezentować zespół, który wkłada w tę grę całe swoje serce. Podobnie jak wielu z was, nasz zespół też zmagał się z niedawnymi wydarzeniami" – przyznał, podkreślając jednocześnie, że prace nie zostały przerwane i twórcy kontynuują założone plany.

Przy okazji pochwalił się udźwiękowieniem Diablo 4, które zostało zaprezentowane na szeregu krótkich klipów. Wszystkie można znaleźć na oficjalnej stronie w ramach "piekielnego kwartalnika".

Przypomnijmy, Diablo 4 zostało zapowiedziane w 2019 r. Gra nadal nie ma przybliżonej daty premiery.

Udostępnij:
bEJLhrGf