Plotka. Diablo 4 bliżej niż nam się wydawało

Plotka. Diablo 4 bliżej niż nam się wydawało

Diablo 4
Diablo 4
18.05.2021 13:30

Na serwerach Sony pojawiła się tajemnicza gra, która do czerwoności rozgrzała wyobraźnię graczy. Wiele bowiem wskazuje na to, że może chodzić o wyczekiwane "Diablo 4".

Tajemnicza gra ma ważyć niecałe 44 GB i posiada niewiele mówiącą sygnaturę "WELOOOOVEDOGS" oraz ograniczenie wiekowe 17+. Tytuł pojawił się w bazie danych PlayStation.

Ciekawscy internauci postanowili pogrzebać nieco głębiej. Najpierw udało im się ustalić, że chodzi o grę ze stajni Activision. Przypuszczenia momentalnie zostały skierowane na "Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered", o którym plotkuje się od dawna.

Chwilę później inny internauta dotarł do loga, które nie pozostawia wątpliwości. Nie chodzi o grę samego Activision, a Activision Blizzard. I jest nią "Diablo 4".

Co może to oznaczać w praktyce? Najbardziej optymistyczny scenariusz to wczesne i zamknięte testy wersji beta "Diablo 4". Niewykluczone, że Blizzard chce sprawdzić, jak gra działa na PlayStation 5 i czy poradzi sobie z nią starsze PlayStation 4. Możliwym scenariuszem jest udostępnienie krótkiego fragmentu "Diablo 4" dziennikarzom. Podobnie było w przypadku "Diablo Immortal" oraz "Diablo 2 Resurrected".

Nie jest żadną tajemnicą, że prace nad "Diablo 4" idą w Blizzardzie pełną parą. Gigant co kwartał dzieli się postępem na swoim blogu. Od jakiegoś czasu możliwa jest również rejestracja do testów gry. Na szybką premierę raczej nie liczymy, ale coś się ewidentnie w obozie Blizzarda dzieje.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)