Cold Fear - premiera 10 czerwca

Materiały prasowe

02.06.2005 05:05, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cenega Poland informuje, że premiera dynamicznej gry akcji z elementami horroru - Cold Fear - została przesunięta na dzień 10 czerwca. Cenega przeprasza za to nieznaczne opóźnienie, przypominając jednocześnie, że w pudełku z grą znajdować się będą:

  • 3 płyty CD z angielską wersją gry; - Dodatkowa płyta CD z patchem polonizującym grę do wersji z napisami oraz dodatkowymi materiałami: polską wersją demonstracyjną gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory trailerami do gier: The Bard’s Tale, Playboy: The Mansion, Brothers in Arms: Road to Hill 30, Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory oraz Silent Hunter III.- Drukowana instrukcja w języku polskim. Cenega przypomina również, że wyjątkową atmosferę horroru w grze pogłębia dodatkowo unikatowa ścieżka dźwiękowa, na której usłyszymy między innymi utwór Marilyna Mansona - „Use Your Fist and Not Your Mouth". Cenę gry ustalono na poziomie 79,90 PLN.

Poniżej znajdują się pierwsze oceny gry Cold Fear z polskich mediów:

"Mamy kandydata na dreszczowca roku" CD Action

"Cold Fear to gra bardzo dobra, ma niesamowity klimat i jest znakomicie wykonana, z dużą dbałością o detale. Z pewnością zainteresuje wielu fanów horrorów." Imperium Gier

"Jeśli lubisz Resident Evil, Cold Fear również Cię nie zawiedzie." Click

Wciel się w postać Toma Hansena, amerykańskiego strażnika wybrzeża, który zostaje wysłany na pomoc rosyjskiemu statkowi wielorybniczemu. Dryfująca jednostka doznała uszkodzeń w trakcie sztormu na Morzu Beringa i oczekuje ratunku. Wkrocz w zmrożony lodowatą wodą i porywistym wiatrem świat morskiej katastrofy i przekonaj się, że na statku czekają na Ciebie wrogowie - ludzie oraz stworzenia, które ludźmi już nie są. Wykorzystaj spryt i siłę woli, aby uratować własne życie!

Cold Fear to niezwykle dynamiczny i innowacyjny horror, którego akcja rozgrywa się na morzu - w ciągle zmieniających się warunkach. Utoruj sobie drogę przez ten zalany krwią koszmar i stań oko w oko z hordami niezwykle inteligentnych wrogów. Trzymaj nerwy na wodzy i spodziewaj się wszystkiego - na rozszalałym morzu Twoim przeciwnikiem będą nie tylko żądne krwi potwory, ale i nieokiełznane żywioły!

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)