[AKTUALIZACJA]Zmiana na ostatniej prostej: Dirt Showdown zmienia wydawcę w Polsce. Premiera na początku czerwca

[AKTUALIZACJA]Zmiana na ostatniej prostej: Dirt Showdown zmienia wydawcę w Polsce. Premiera na początku czerwca24.05.2012 16:08
[AKTUALIZACJA]Zmiana na ostatniej prostej: Dirt Showdown zmienia wydawcę w Polsce. Premiera na początku czerwca
marcindmjqtx

Od stycznia to CD Projekt wydawał u nas gry Codemasters, kiedy to przejął je od firmy LEM. Dirt: Showdown, który miał trafić do sklepów jutro, będzie pierwszą produkcją Codemasters, którą wyda Techland. Co to oznacza? [Aktualizacja - mamy kolejne informacje]

Przede wszystkim stąd wzięło się zamieszanie z datą premiery.

Dosłownie dziś rano dowiedziałem się, że CD Projekt nie jest już jej wydawcą w Polsce. Jeśli spojrzycie na strony sklepów, zobaczycie, że wiele z nich zmieniło datę na czerwiec. Nie ma tu przypadku - zostały poinformowane przez CD Projekt o tym, że dostawa może się bardzo opóźnić.

Jakub Karaś z Ultima.pl poproszony o skomentowanie czerwcowej daty premiery powiedział:

Dostaliśmy informację od dystrybutora firmy CD Projekt że dostawa może się przesunąć, na tyle poważnie że musieliśmy przesunąć datę premiery na stronie, liczymy że dystrybutor w tym terminie już będzie posiadał towar. A my skontaktowaliśmy się z Codemasters, które potwierdziło, że grą nie zajmuje się już CD Projekt, a Techland.

Trzymamy rękę na pulsie i jak tylko dowiemy się szczegółów takich jak na przykład nowa data premiery, od razu damy Wam znać.

Aktualizacja:

Techland oficjalnie potwierdził naszą informację o przejęciu przez firmę wydania Dirt: Showdown na wszystkich platformach. Okazuje się, że opóźnienie nie będzie dotkliwe - premiera planowana jest już na początek czerwca.

Wraz ze zmianą wydawcy obniżona została też sugerowana cena detaliczna, która teraz wynosi 199,90 zł (wcześniej 239,90 zł) w przypadku konsol i 119,90 zł (wcześniej 139,90 zł) na PC. "Sugerowana" czyli w sklepach możecie spodziewać się cen niższych.

Maciej Kowalik

326923352172947735
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)