Codename: Panzers - Faza Pierwsza: lokalizacja zakończona

Materiały prasowe

12.08.2004 02:08, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cenega Poland informuje, iż lokalizacja polskiej wersji gry Codename: Panzers dobiegła końca, co oznacza, iż już 27 sierpnia znajdzie się ona w sklepach. Polska premiera nastąpi więc kilka dni wcześniej niż premiera światowa, która zapowiedziana jest na 3 września.

Codename: Panzers - Faza Pierwsza to:- ekskluzywne, szerokie pudełko DVD wraz z ochronną wsuwką,- 3 płyty CD-ROM z grą Codename: Panzers - Faza Pierwsza,- 64-stronicowa instrukcja w języku polskim na papierze kredowym,- broszura  zawierająca kulisy wybuchu II wojny światowej, propagandy hitlerowskiej oraz tzw. "prowokacji gliwickiej".

Codename: Panzers - Faza Pierwsza to strategia czasu rzeczywistego (RTS), w której oprócz kampanii niemieckiej wcielamy się również w stronę Sowiecką oraz Aliantów. Gra rzuca gracza w sam środek niezwykle zaciętych bitew II wojny światowej. W zbombardowanych miasteczkach, niedostępnych górskich ostępach i na zdradliwych bagnach czeka wróg, który nie cofnie się ani o krok. Wspaniała grafika 3D umożliwiła przedstawienie ponad 100 rodzajów jednostek z niespotykaną dotąd dokładnością, a starcia sowieckich niszczycieli czołgów z niemieckimi Tygrysami potrafią na długo zapaść w pamięć.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)