Codename Panzers: Faza Pierwsza - lokalizacja w toku

Materiały prasowe

06.07.2004 15:52, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że lokalizacja gry Codename Panzers: Faza Pierwsza przebiega bardzo sprawnie - tłumaczenia i nagrania wszystkich tekstów zostały zakończone i przesłane do implementacji. Strategia firmy CDV pojawi się w naszym kraju 1 września, a spod poniższego adresu pobrać można przykładowe próbki dźwiękowe z polskiej wersji językowej gry.

Codename Panzers: Faza Pierwsza już teraz zdobyło uznanie w swoich rodzimych Niemczech, a magazyn PC Games przyznał grze niezwykle wysoką ocenę - 93%. To najwyższa w historii magazynu nota dla strategii czasu rzeczywistego, a dodatkowo produkt ten otrzymał tytuł Gry miesiąca lipca 2004. A oto kilka cytatów z recenzji Codename: Panzers:

„Jeden z najlepszych tytułów w historii"„Żadna inna strategia czasu rzeczywistego nie wygląda tak dobrze jak Panzers." „Dla strategów Panzers jest tym samym, czym Far Cry dla fanów strzelanek." „Gratulacje dla Stormregion i CDV - nawet Blizzard nie poradzili by sobie lepiej!" „Niesamowita grafika. Fantastyczne animacje. Genialne efekty specjalne. Cudownie zaprojektowane mapy." „Codename: Panzers to konieczny zakup dla wszystkich fanów strategii!"

Wedle najnowszych informacji, Codename Panzers: Faza Pierwsza - już drugi raz z rzędu znalazło się na liście najlepiej sprzedających się gier za naszą zachodnią granicą. W sumie w Niemczech, Austrii i Szwajcarii sprzedano już ponad 66 tysięcy egzemplarzy, co znacznie przewyższa początkowe oczekiwania wydawcy. Dzięki temu wspaniałemu wynikowi, CDV w ostatnim tygodniu kontrolowało 28,2 procent niemieckiego rynku wszystkich sprzedanych gier.

Codename Panzers: Faza Pierwsza rzuca gracza w sam środek niezwykle zaciętych bitew drugiej wojny światowej. W zbombardowanych miasteczkach, niedostępnych górskich ostępach i na zdradliwych bagnach czeka wróg, który nie cofnie się ani o krok. Wspaniała grafika 3D umożliwiła przedstawienie ponad 100 rodzajów jednostek z niespotykaną dotąd dokładnością, a starcia sowieckich niszczycieli czołgów z niemieckimi Tygrysami potrafią na długo zapaść w pamięć. Stań się prawdziwym dowódcą, wyprowadź wroga w pole sprytnymi manewrami taktycznymi i poprowadź swe wojska do zwycięstwa w grze Codename Panzers: Faza Pierwsza! W tej strategii czeka na Ciebie w pełni trójwymiarowy teren, trzy niezwykle ciekawe kampanie i historyczny realizm. Kontroluj przebieg bitew i patrz, jak Twoje oddziały prą naprzód - po zwycięstwo! Codename Panzers: Faza Pierwsza to wyjątkowa strategia czasu rzeczywistego, która doskonale oddaje realia pola walki z czasów drugiej wojny światowej.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)