W Zombie Army Trilogy zagramy w marcu

W Zombie Army Trilogy zagramy w marcu

W Zombie Army Trilogy zagramy w marcu
marcindmjqtx
06.02.2015 13:53, aktualizacja: 08.01.2016 13:27

Myślicie, że doczekamy się w tym roku miesiąca bez gry o zombiakach?

Na początku zeszłego roku wydawało nam się, że liczba zombiaków w grach wideo wydaje się maleć, ale 2015 zaczyna się od regularnych inwazji ożywionych trupów, zarażonych i innych, podobnych im pokrak.

W styczniu dostaliśmy remaster Resident Evil oraz Dying Light (Grim Fandango chyba się nie liczy). W lutym zadebiutuje pierwszy odcinek Resident Evil: Revelations 2, a w marcu zagramy właśnie w Zombie Army Trilogy. Kwiecień? Chociażby State of Decay na Xboksie One...

Studio Rebellion podało właśnie, że Zombie Army Trilogy zagramy na PC, PS4 i Xboksie One 6 marca. Do tej pory konsolowcy nie mogli posmakować tego projektu pobocznego, który wyrósł z powrotu Sniper Elite na rynki. Na pececie ukazały się dwie części Nazi Zombie Army, które w "trylogii" uzupełni nowa, składająca się z pięciu misji kampania, nowy tryb (horda) oraz możliwość wcielenia się w kobiety. Jeśli macie pierwszą lub drugą część Nazi Zombie Army to na stronie gry możecie przygarnąć kod na 60% zniżki na kupno Zombie Army Trilogy.

Ach, nie zabraknie też bardziej efektownego odstrzeliwania przeciwnikom członków. Wiecie, jeśli lubicie takie rzeczy.

[źródło: Twitter]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)