wersja robocza

Call of Duty, FIFA i GTA królami PlayStation 4 i PlayStation 5

Strona głównaCall of Duty, FIFA i GTA królami PlayStation 4 i PlayStation 5
14.01.2021 11:32
Call of Duty: Black Ops - Cold War
Call of Duty: Black Ops - Cold War
Źródło zdjęć: © Activision

Parafrazując klasyka: niby człowiek wiedział, ale się nie spodziewał. Wśród najczęściej pobieranych gier na konsole PlayStation w zasadzie od lat króluje ta sama trójca. Nie inaczej było w minionym roku. Dobra wiadomość: w zestawieniach nie zabrakło Polaków.

bESIZFwB

Sony nie ma w zwyczaju dzieleniem się oficjalnymi liczbami, związanymi ze sprzedażą gier. I prędko się to nie zmieni. Chętnie informuje natomiast o najchętniej pobieranych tytułach na PlayStation 4 i PlayStation 5. Swoje zestawienie Sony podzieliło na rynki USA/Kanada oraz Europa.

Zacznijmy od PS4. Na naszym kontynencie dzieli i rządzi piłka nożna. Miejsce pierwsze i drugie to kolejno "Fifa 21" oraz "Fifa 20". Podium uzupełnia "GTA V". USA i Kanada? Top 3 wygląda następująco: "Call of Duty: Black Ops Cold War", "GTA V", "Call of Duty: Modern Warfare". Ważna informacja dla CD Projekt Red – "Wiedźmin 3: Dziki Gon" jest dziewiątą spośród najchętniej pobieranych gier w Europie.

Sony na CES 2021. Ujawniono daty premier gier na PS5 i inne platformy
Sony na CES 2021. Ujawniono daty premier gier na PS5 i inne platformy
bESIZFwD

Przenosimy się na PS5. Tu podział na kontynenty jest niepotrzebny. Top 3 obu wyglądają identycznie:

bESIZFwJ

Sony podzieliło się również listą najchętniej pobieranych tytułów na PS VR. W USA i Kanadzie są to kolejno: "Beat Saber", "Job Simulator" oraz rodzimy "Superhot VR". W europejskiej trójce łódzki hit musiał ustąpić miejsca "Blood & Truth", spadając tym samym na czwartą pozycję.

Wybierz najlepsze sprzęty technologiczne tego roku i wygraj 5 tys. złotych! Wejdź na imperatory.wp.pl i zagłosuj.

Imperatory
Źródło zdjęć: © WP
Imperatory
Udostępnij:
bESIZFwN
bESIZFxz