FIFA 21 w wersji na Xbox Series S|X i PS5 już dostępna

FIFA 21 w wersji na Xbox Series S|X i PS5 już dostępna

fifa 21
fifa 21
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
03.12.2020 13:47, aktualizacja: 02.03.2022 17:15

Oto wirtualna piłka nożna w next-genowym wydaniu. Już można sprawdzić, jak działa FIFA 21 w wersji na konsole nowej generacji: Xbox Series S|X i PlayStation 5.

Next-genowa edycja jest darmowa dla każdego, kto kupił "FIFĘ 21" na poprzedniej platformie - czyli Xboksie One lub PlayStation 4. Pojawienie się już dzisiaj trochę zaskakuje, bo oficjalna premiera przecież dopiero jutro. 

Co wnosi ulepszona edycja? Sporo istotnych zmian - przynajmniej tak wydaje się czytając suchy opis. Mamy "rozbudowany system interakcji między piłkarzami", "bardziej fizyczną walkę o bezpańską piłkę oraz podczas stałych fragmentów gry" czy oddanie wyglądu piłkarzy "z jeszcze większą szczegółowością". 

Zapowiedzi zapowiedziami, ale jak wypada to w akcji? Możemy się przekonać, bo w sieci lądują materiały prezentujące rozgrywkę w wersji na konsole nowej generacji: 

Na pierwszy rzut oka modele zawodników rzeczywiście robią wrażenie. Widać też zmienioną fizykę zawodników. 

"FIFA 21" nowej generacji już jest. Na "Pro Evolution Soccer" musimy poczekać do przyszłego sezonu. Twórcy stwierdzili, że poprzestaną na lekko zmodyfikowanej edycji "PES 2020", a pełnoprawną nową część zaprezentują dopiero w przyszłym roku. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)