Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Według plotek Ronaldinho wyleci z trybu FUT w FIFA 20

Strona głównaWedług plotek Ronaldinho wyleci z trybu FUT w FIFA 20
09.04.2020 10:55
Według plotek Ronaldinho wyleci z trybu FUT w FIFA 20Według plotek Ronaldinho wyleci z trybu FUT w FIFA 20
bDAFsNDq

Biorąc pod uwagę politykę EA Sports, pytanie brzmi nie "czy", lecz "kiedy".

bDAFsNCJ

Może i Messi wraz z Ronaldo wykręcają lepsze liczby, to dla wielu - w tym dla mnie - właśnie Ronaldinho był najlepszym zawodnikiem, jakiego oglądali. Genialny Brazylijczyk wyluzowany był nie tylko na boisku, a z imprezowego stylu słynie również po karierze. I przez to ma kłopoty. Były zawodnik m.in. FC Barcelony trafił niedawno do paragwajskiego więzienia, z którego już wyszedł. Posługiwanie się sfałszowanym paszportem nie jest może największą zbrodnią, ale dla EA Sports taka skaza może okazać się wystarczająca do zerwania współpracy.

Według argentyńskich mediów Ronaldinho zniknie z trybu FUT w FIFA 20, do którego bardzo często trafiają legendy piłki nożnej. Choć to na razie tylko plotka, byłbym zdziwiony, gdyby EA Sports przymknęło oko na występek Brazylijczyka. Zwykle twórcy surowo patrzą na pozaboiskowe wyczyny gwiazd.

Przekonał się o tym choćby Marco Van Basten, który postanowił zażartować i… wykonał nazistowskie pozdrowienie. EA Sports zareagowało błyskawicznie i emerytowana legenda holenderskiej piłki została usunięta z trybu Ultimate Team.

bDAFsNCL

EA Sports nie czeka nawet na wyroki sądu - wystarczą podejrzenia. Pamiętajmy, że właśnie dlatego Cristiano Ronaldo zniknął z materiałów promocyjnych FIFA 19 i menu gry. Zadecydowały o tym oskarżenia o gwałt i afera podatkowa. Kilka miesięcy później Portugalczyk został oczyszczony z zarzutów (choć do zatajenia zarobków się przyznał). Ale według EA Sports niesmak pozostał.

Biorąc to wszystko pod uwagę, losy Ronaldinho w FIFA 20 wydają się być przesądzone - korporacja pewnie nie będzie chciała "promować" zawodnika, który jest przeciwieństwem wzoru do naśladowania.

Swoją drogą to ciekawe, że konkurencji, czyli Konami, nie przeszkadza wykorzystywanie wizerunku Diego Maradony w PES 2020, który wprawdzie nadal jest trenerem, ale głośniej niż o wynikach mówi się o jego zamiłowaniu do używek.

Co innego, gdy piłkarz skrytykuje chińskie władze - wtedy natychmiast wylatuje z azjatyckiej wersji PES 2020. 

bDAFsNDH