Assassin's Creed Odyssey dostępny w 60 fps na PS5 i Xbox Series X|S

Assassin's Creed Odyssey dostępny w 60 fps na PS5 i Xbox Series X|S

Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
Źródło zdjęć: © Steam
24.08.2021 11:01

Assassin's Creed Odyssey otrzymał łatkę, która pozwala uruchomić grę w 60 fps na PS5 i Xbox Series X|S. Sprawia ona, że standard rozgrywki jest godny najnowszej generacji konsol.

Assassin's Creed Odyssey w 60 fps na PS5 i Xbox Series X|S to dobra informacja dla fanów osadzonej w starożytnej Grecji odsłony jednej z największych serii studia Ubisoft. Od dziś możliwe jest pobranie łatki, dzięki której AC Odyssey będzie prezentować się na konsolach nowej generacji naprawdę znakomicie.

Należy pamiętać, że gra nie została wydana na najnowsze konsole Sony i Microsoftu. Na PS5 i Xbox Series X|S uruchomić ją możemy jedynie w ramach wstecznej kompatybilności. Wysoka rozdzielczość i 60 klatek na sekundę to jednak standard, który w zupełności wystarczy, by być usatysfakcjonowanym podczas przeżywania przygód Alexiosa lub Kassandry.

Biorąc pod uwagę, że Assassin's Creed Valhalla wciąż żyje i gra niedawno otrzymała DLC, które swoją drogą nie skradło serc graczy, wsparcie dla poprzedniej części cyklu może być nieco zaskakujące. Nie mamy jednak nic przeciwko takim niespodziankom. Długi cykl życia gier to jak najbardziej pożądana rzecz w branży gier i nie tylko.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)