Xbox Game Pass Ultimate za 4 złote. Warto skorzystać z promocji

Xbox Game Pass Ultimate za 4 złote. Warto skorzystać z promocji

Xbox Game Pass Ultimate
Xbox Game Pass Ultimate
24.08.2021 10:25

Powraca promocja na Xbox Game Pass Ultimate. Miesięczny abonament, dający dostęp do ogromnej biblioteki gier można obecnie kupić za 4 złote. Oferta nie jest jednak dostępna dla wszystkich.

Xbox Game Pass Ultimate za 4 złote to promocja, która powraca co jakiś czas i za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem. Trudno się dziwić. Wykupienie tej subskrypcji daje dostęp do blisko 400 gier, co stanowi naprawdę obszerną bibliotekę gier.

Promocja na miesięczny abonament Xbox Game Pass Ultimate dotyczy użytkowników nowych oraz tych, którzy powracają do korzystania z usługi. Jeśli po wejściu na oficjalną stronę Microsoftu i zalogowaniu się na swoje konto widoczna jest promocyjna cena 4 złotych za miesiąc korzystania z Xbox Game Pass Ultimate, oznacza to, że można skorzystać z promocyjnej oferty.

W pozostałych przypadkach pozostaje niestety zapłacenie pełnej kwoty, co i tak w wielu przypadkach jest opłacalne, biorąc pod uwagę jak wiele gier jest oddawanych do dyspozycji abonentów Xbox Game Pass Ultimate.

Oferta usługi Game Pass Ultimate jest regularnie odświeżana. W jej ramach można ograć choćby świeżutkie Humankind, a niebawem ma trafić do niej Psychonauts 2. Dla wielu graczy liczba produkcji, które oferuje Microsoft w swojej usłudze, będzie wystarczająca.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)